Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: ✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Blog-i-Kanal-Youtube-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-133298)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - Zasiu - 23-01-2017 22:32

Dziś blog pojawił mi się w sponsorowanych na fb Smile Więc reklama dociera do właściwych osób Smile


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 01-02-2017 20:02

Zajmujesz się pozycjonowaniem landing page'y? Sprawdź jak możesz zmodyfikować swoje działania by rozszerzyć grupę docelową i uniezależnić się od dodatkowych reklam Smile Pozycjonowanie to dopiero ostatni etap promocji, pamiętasz jeszcze o pierwszym ?Smile


LINK : Landing Page, „mini-strona” i ich połączenie – czyli jak uniezależnić się od dodatkowych reklam



.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 03-02-2017 20:25

Po artykułach o MX.WORLD co jakiś czas dostaję w e-mailach wiadomości z pytaniem m.in. o FutureNet i FutureAdPro. W związku z tym… zdecydowałem się opisać tego „konkurenta facebooka” na blogu i przypomnieć wszystkim czytelnikom, że cudowne systemy nie istnieją :> Zapraszam!


Link : FutureNet (FutureAdPro) jako przykład piramidy finansowej


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - shf - 17-02-2017 23:40

Bardzo ciekawy blog Wink Na pewno przyda się!


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 20-02-2017 23:01

Coca-cola – napój, odrdzewiacz, środek do usuwania gum z włosów czy środek do usuwania plam z ubrań?

Dzisiaj zapraszam do tekstu na temat poszerzania grupy docelowej poprzez dostosowywanie reklam do innych - niż ta oczywista - potrzeb ludzkich Smile


Link : Rozszerzanie grupy docelowej, czyli dostosowywanie reklam produktu do potrzeb nowych odbiorców



.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 01-03-2017 21:26

Używasz FB ADS do promowania swoich stron/FP/LP? Zachęcam do zapoznania się z moimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat doboru grupy docelowej na facebooku. Nie wszystko jest tu takie proste, jak się z pozoru wydaje Smile


Link : Skuteczna reklama na Facebook’u, czyli jak zdefiniować grupę docelową w „Facebook Ads”


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 12-03-2017 23:03

Statystyki wejść na bloga, używane metody reklamowania, omówienie wprowadzonych zmian, planów na przyszłość i inne, bardziej luźne, przemyślenia blogowe Smile W skrócie : zapraszam do kolejnego wpisu z serii "przemyśleń blogowych" Smile


Link : Przemyślenia blogowe – część 9


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 20-03-2017 12:16

Dzisiaj opublikowałem pierwszy wpis z nowej kategorii - "oszczędzanie", zapraszam Smile

Nieważne ile zarabiasz, ważne ile z tych pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni.


Link : Odkładanie pieniędzy jako skuteczna droga do „bogactwa”


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 06-04-2017 16:49

Cześć! Zebrałem i opisałem siedem, według mnie, najczęściej popełnianych błędów w promowaniu programów partnerskich. Sam, niestety, przeszedłem przez wszystkie, a Ty?Smile

Link : Najpopularniejsze błędy zarabiających w programach partnerskich (CPA)


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" - mysc ✪ - mysc - 27-06-2017 17:30

Dawno nic nie napisałem na blogu, także dzisiaj krótko, skromne 2500 słów na rozgrzewkę :>

- Rola partnera w programach partnerskich

- Plusy i minusy zarabiania w pojedyńczych programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych

- Wyznaczniki jakości, czyli na co zwracać uwagę przy wyborze programów zarobkowych


Zapraszam Smile

Link do wpisu: Wyznaczniki jakości pogramów partnerskich i sieci afiliacyjnych


.