Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Strony Partnerskie (/Forum-Strony-Partnerskie-222)
+--- Wątek: ✪ Blog i Kanał Youtube "Get Paid 2.0" ✪ (/Temat-%E2%9C%AA-Blog-i-Kanal-Youtube-Get-Paid-2-0-%E2%9C%AA-133298)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 03-12-2016 15:40

Ósma części przemyśleń blogowych - podsumowanie zmian, nowości, dalsze plany rozwojowe bloga i przemyślenia na temat samego blogowania. Zapraszam Smile


Link : Przemyślenia blogowe – część 8


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 09-12-2016 16:41

Czesć! W związku z ostatnimi zmianami na blogu - dzisiaj przedstawiam "benchmarking". Jest to proste narzędzie z którego może korzystać każdy "earner", np. marketer, bloger, właściciel e-sklepu, administrator (i użytkownik) programu partnerskiego. Używanie tej metody ułatwia ciągły rozwój i optymalizację prowadzonych projektów Smile Jeśli nie macie pomysłów na dalszy rozwój Waszych projektów - zachęcam do zapoznania się z tym wpisem Smile


Link : Benchmarking w e-biznesie



.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 16-12-2016 13:00

Naprawdę dostajesz jakieś pieniądze?” , „Niby za co mieliby Ci zapłacić?”, „Czy to nie jest jakieś oszustwo?”, "Słyszałem o tym, na tym się dużo nie zarabia...", itd.

Na pewno każdy z Was spotkał się już z niejednym mitem na temat zarabiania przez Internet. W tym wpisie przedstawiam i omawiam 8 znanych mi mitów Smile Możliwe, że lista będzie rozszerzana - to zależy od Waszych komentarzy :>


Link : Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 27-12-2016 19:49

Cześć!
Natchnieniem do dzisiejszego wpisu są liczne negatywne opinie na temat przysłowiowego „osiągania sukcesu poprzez sprzedaż książek o osiaganiu sukcesu”. Osoby, które zarabiają w taki sposób używają dokładnie tych samych narzędzi i metod, które stosują też osoby promujące oferty CPA w programach partnerskich. Dlaczego sprzedaż własnych produktów jest odbierana jako coś innego od pośrednictwa w sprzedaży, skoro sukces obu kampani zależy od tych samych czynników?

Link : Zarabianie w programach partnerskich, a sprzedaż własnych produktów


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 05-01-2017 19:13

Jeśli czytaliście "Fastlane milionera" wiecie o co chodzi, jeśli nie - to się dopiero dowiecie Smile Dzisiaj omawiam 5 zasad fastlane i porównuję do nich prowadzenie bloga finansowego. Nawet jeśli już tą książkę czytaliście - warto sobie przypomnieć co to za zasady i jak je wykorzystywać Smile

Link do wpisu : Blog finansowy jako biznes typu fastlane

.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 09-01-2017 11:32

Ile projektów na raz prowadzisz? Który projekt jest tym głównym? Któremu się poświęcasz? Jesteś monogamistą, czy poligamistą biznesowym? W tym tekście, na własnym przykładzie, przedstawiam swoją opinię na temat rozdzielania uwagi na kilka przedsięwzięć jednocześnie.


Link : Monogamiczny przedsiębiorca działa efektywniej



.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 13-01-2017 23:26

Słyszałeś kiedyś ciekawostki o osobach/firmach/produktach i powtarzałeś je dalej swoim znajomym, bez weryfikacji czy są prawdziwe? Wiesz, że plotki i legendy miejskie to najstarsze formy marketingu wirusowego (viral marketing)? Plotki to narzędzia marketingowe służące do budowania świadomości marki i świadomości istnienia danego produktu lub osoby (np. polityka). W tym wpisie omawiam efekt viralowy online (social media) i offline Smile Zapraszam!


Link : Marketing wirusowy (viral marketing) online i offline


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 14-01-2017 21:10

Co wiesz o Janie Kulczyku? Ile z tych informacji jest faktami, a ile plotkami? Lepiej znasz historię majątku Kulczyka, czy Donalda Trumpa? Właśnie skończyłem czytać książkę „Jan Kulczyk – Biografia niezwykła”, zachęcam do przeczytania recenzji i moich przemyśleń na temat postrzegania "bogactwa" w Polsce Smile


Link : Recenzja książki „Jan Kulczyk – biografia niezwykła”


.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - mysc - 21-01-2017 23:16

Jak system danego programu partnerskiego identyfikuje kto dokładnie pozyskał nowego klienta? Co to jest "cookie stuffing" (podrzucanie plików cookies) i jakie niesie ze sobą ryzyko?


LINK : Identyfikacja partnerów, pliki cookies i nadużycia z tym związane (cookie stuffing)



Mam prośbę, czy możecie wskazać inne blogi/strony o podobnej tematyce które również czytacie ?Smile

.


RE: ✪ Blog "Get Paid 2.0" ✪ - precell - 22-01-2017 00:20

@mysc

Miałem tego w kit w czytniku RSS, ale doszedłem do wniosku, że więcej czytam niż robię ;-) Także odpuściłem sobie kolekcjonowanie blogów o zarabiani itp.