Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! (/Temat-Cel-50-zl-dziennie-prosze-o-pomoc-w-osiagnieciu-tych-zarobkow-133296)



Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - JamePERS - 16-05-2016 17:28

Witam mam na imię Kamil i w lipcu kończę 21 lat ;P Zarabiałem na ppa takich jak sharecash, cashfile, firecash goupload i kilku innych łącznie jakieś 10 tyś zł dodatkowo próbowałem w firesubie , leadmore itp lecz z mizernym skutkiem ponieważ nie potrafiłem znajdować jakiś dobrych nisz a same ochłapy, więc zrezygnowałem z tego zarobku ..

Aktualnie klikam sobie w clicksense i mypay i posiadam 2 fanpage jeden rozrywkowy a drugi z hitami muzycznymi ..

Postawiłem sobie za cel min 50 zł dziennie i chciałbym zarobić do początku wakacji minimum 2000 zł na wakacje z dziewczyną =D

Pracuję codziennie przez 8 h w pewnej firmie na etat i chciałbym dorobić do niego przez internet.. Dziennie w tygodniu jestem w stanie poświęcić 1-2 h a w weekend po 3-4 h Smile

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc to prosił bym o pisanie w temacie i na pw z propozycjami Smile Chętnie zarejestruję się z refa a nawet mogę trochę zapłacic za dobrą pomocSmile

Mam hosting i kilka domen do dyspozycji, potrafię zrobić jakąś prostą grafikę a także napisać prostą stronę www i modyfikację już istniejących..

W dzienniku będę pisał co 2-3 dni opisując swoje zarobki i postępy w zarobku .


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - Olszi - 16-05-2016 18:04

Może Suby? Gość nickiem Mysc prowadzi grupę gdzie pomaga w temacie.

Tu masz temat:
http://zarabiam.com/Temat-NOWOSC-MENTORING-SUB-SMS-mysc-121991


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - JamePERS - 17-05-2016 05:53

Subów próbowałem i niezbyt wychodziło mi to max 2-3 leady na kilkaset wejść w link. w okresie 2 tygodni


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - Bidbar96 - 17-05-2016 07:31

Wytrwałości, to po pierwsze. W tym biznesie bez wytrwałości ani rusz. Szczerze Ci powiem ze z takim nakładem pracy jak 1-2h dziennie ciężko bedzie osiągnąć taka dniówkę. Myśl nad subami, nad pomysłem, nisza a wpadniesz po czasie na cos. Możesz napisać, może troche Cie naprowadze, postaram się Wink


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - JamePERS - 18-05-2016 18:27

Na początku może być mniejsza dniówka ale chodzi mi o to żeby po jakimś czasie osiągnąć taką dniówkę,,,

Myślałem nad niszami dużo ale nic sensownego nie wpadło mi do głowy..

Ok odezwę się na pw


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - full2000 - 21-05-2016 18:37

P 0 W 0 D Z 3 N I 4 ! Smile


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - JamePERS - 22-05-2016 20:34

Ktoś ma jeszcze jakieś rady albo pomysły gdzie zarabiać itp ?


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - 12qwas - 22-05-2016 20:36

Wystarczy poszukać tutaj masz mase poradników wybierz któryś z nich i zacznij zarabiać :
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279


RE: Cel - 50 zł dziennie !!! proszę o pomoc w osiągnięciu tych zarobków !!! - Klin - 22-05-2016 20:46

Najlepiej szło Ci w ppa, wróć do tego

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.