Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis sub lub premium sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis sub lub premium sms (/Temat-Serwis-sub-lub-premium-sms-133292)

Strony: 1 2


Serwis sub lub premium sms - zjadamkredki - 16-05-2016 16:13

Cześć, od dłuższego czasu zarabiam na leadmore na programie Stream Online, ale niestety jakoś niedawno zauważyłem, że przy włączonym adblocku na Chrome cały landing page się rozjeżdża. Moglibyście polecić jakiś serwis sub lub premium sms, który ma w swojej ofercie Stream Online (może być sportowy jak i erotyczny) i żeby nie miał problemów z adblockiem ? Wink Sprawdzałem firesub to niestety też to samo Undecided

Z góry dzięki i pozdrawiam Wink


RE: Serwis sub lub premium sms - Kiljan - 16-05-2016 16:25

Musiałeś sprawdzać złą domenę, streamoo.pl faktycznie jest blokowane, od dawna jest nowa domena: http://streamuje.pl


RE: Serwis sub lub premium sms - kusas - 16-05-2016 16:27

Ja polecam TreePay a widziałem ze streama zaraz dodają do listy programów.


RE: Serwis sub lub premium sms - zjadamkredki - 16-05-2016 16:30

A no fakt już działa. Wczoraj sprawdzałem tylko http://strefasexlive.pl to się rozjechał mi na Chrome, ale teraz patrzę, że również już działa Smile


RE: Serwis sub lub premium sms - fejQ - 16-05-2016 16:30

Treepay niestety słabo konwertuje w porównaniu do Leadmore


RE: Serwis sub lub premium sms - michal86ole - 16-05-2016 16:40

Sprawdź na Subservices.pl. Mamy 4 programy dedykowane pod stream/video, do tego sporo stawek od 1,50zł do 11zł zarówno sub i sms premium. Blokowane przez adblock domeny zostały niedawno podmienione na nowe.


RE: Serwis sub lub premium sms - kusas - 16-05-2016 16:47

(16-05-2016 16:30)fejQ napisał(a):  Treepay niestety słabo konwertuje w porównaniu do Leadmore

A kiedy testowałeś dany program? Teraz jest wersja V2 i wszystkie programy są przetestowane z tego co widzialem, łącznie z nowymi i mi tam wszystko bardzo dobrze konwertuje


RE: Serwis sub lub premium sms - fejQ - 16-05-2016 17:18

Probowalem z 2 tyg temu i treepay mi sie wchodzi.. Wiadomo ze tez kwestia programu, niszy i sposobu promocji.. Mnie LM najlepiej pasuje


RE: Serwis sub lub premium sms - Wojo-MyLead - 16-05-2016 17:42

Polecam Ci sprawdzić serwis MyLead. Masz tam wiele programów stream do wyboru. Zarówno sportowe jak i erotyczne.

Problemy z adblockiem rozwiązujemy max do 24h, zazwyczaj wszystkie usterki są naprawiane od razu.

Dodatkowo jak przeniesiesz się do naszego serwisu możesz liczyć na moją pomoc w zarabianiu.

Pozdrawiam


RE: Serwis sub lub premium sms - zon - 16-05-2016 19:37

treepay
[Obrazek: 312toc8.jpg]

mylead
[Obrazek: 2nk1jeb.jpg]

komentarz zbędny Tongue