Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 30 000zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 30 000zł (/Temat-W-co-zainwestowac-30-000zl-133261)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: W co zainwestować 30 000zł - rafi213 - 02-08-2016 11:34

Zacznij od takiej kolejności:
1.Bitclub
2.Recyclix
no i revshare : FutureAdPro i Mxrevshare.
Powinieneś być zadowolony, jeśli chciałbyś zobaczyć moje wyniki, jakieś wskazówki itp. to zapraszam do kontaktu Smile


RE: W co zainwestować 30 000zł - hangarnabronie - 02-08-2016 17:59

(02-08-2016 11:29)xxamaranthxx napisał(a):  nie powinieneś inwestować całości w jeden konkretny program, nigdy nie masz gwarancji - każdy biznes niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy..

niemniej jednak zainwestowanie niewielkiej części środków powiedzmy 1000-2000zł w dobrze rokujące programy typu RevShare takich jak:
FutureAdPro, MXRevShare czy Recyclix zdaje się być dobrym pomysłem impreza

a czy z maklerami nie jest tak że otrzymują prowizję za kupione przez Ciebie akcje? jaki więc mają interes w tym żebyś na tym zarobił.. pytam z ciekawości - osobiście nie wiem na jakiej zasadzie to działa.
Tak, otrzymują procent z zainwestowanych przez klienta pieniędzy.
Jaki mają interes? A taki, że jeśli ja zainwestuje 30.000 zł, czyli kupię akcje, potem sprzedam je za np. 45.000 zł (To tylko przykład!!!) to czemu nie miałbym zainwestować znowu 5.000-10.000 po raz drugi? I to jest takie koło. Kupuje, sprzedaje, inwestuje i znów kupuje, sprzedaje, inwestuje. : )
Dla klienta jest ryzyko straty, dla maklera teoretycznie nie.
Miałem kiedyś 15.000 akcji z PGNIGU. Kiedy je dostałem (tak, w spadku po osobie z rodziny) kosztowały one ~3 zł. Po czasie sprzedałem je za ponad 5 zł ; )
Czyli teoretycznie byłem na plusie ~15.000 zł.
Pozdrawiam


RE: W co zainwestować 30 000zł - mahuzz - 03-08-2016 09:02

Tego jeszcze nie było! 30 000 zainwestuj w emiksrewszer a zostaniesz milionerem, ale musisz się z mojego linka zarejestrować to Ci pokaże co to biznes i jak zarządzać reklama!!!! Śmiech na sali Panowie.


RE: W co zainwestować 30 000zł - adik7276 - 03-08-2016 09:33

(03-08-2016 09:02)mahuzz napisał(a):  Tego jeszcze nie było! 30 000 zainwestuj w emiksrewszer a zostaniesz milionerem, ale musisz się z mojego linka zarejestrować to Ci pokaże co to biznes i jak zarządzać reklama!!!! Śmiech na sali Panowie.

A co piramida finansowa? Zaraz upadnie?

hmm.. Lepiej na subach cisnąć i wciskać ludziom ciemnote, bo wierzyć mi się nie chce że łapiąc leady wszędzie wytłuszczonym drukiem piszesz "SMS 30 ZL !!!!!, albo SUBSKRYPCJA SMS"


Twojego programu w ktorym zarabiasz nikt nie atakuje, więc niech to działa w dwie strony kolego. Widzę że każdy rzuca się jak wsza na grzebieniu, a nikt nie spojrzy na to co sam promuje i w czym zarabia. A co drugi wali na subach zarabiając na naiwności nieświadomych osób..


RE: W co zainwestować 30 000zł - hangarnabronie - 03-08-2016 16:40

(03-08-2016 09:33)adik7276 napisał(a):  
(03-08-2016 09:02)mahuzz napisał(a):  Tego jeszcze nie było! 30 000 zainwestuj w emiksrewszer a zostaniesz milionerem, ale musisz się z mojego linka zarejestrować to Ci pokaże co to biznes i jak zarządzać reklama!!!! Śmiech na sali Panowie.

A co piramida finansowa? Zaraz upadnie?

hmm.. Lepiej na subach cisnąć i wciskać ludziom ciemnote, bo wierzyć mi się nie chce że łapiąc leady wszędzie wytłuszczonym drukiem piszesz "SMS 30 ZL !!!!!, albo SUBSKRYPCJA SMS"


Twojego programu w ktorym zarabiasz nikt nie atakuje, więc niech to działa w dwie strony kolego. Widzę że każdy rzuca się jak wsza na grzebieniu, a nikt nie spojrzy na to co sam promuje i w czym zarabia. A co drugi wali na subach zarabiając na naiwności nieświadomych osób..

O czym ty piszesz? mahuzz dobrze napisał. Człowieku, tylko debile piszą, żeby zainwestował 30.000 zł w programy inwestycyjne bardzo wysokiego ryzyka.
To jest dramat, a co jak straci? Jak serwis upadnie? To gdzie wtedy będzie ten jego mentor?! No właśnie. Nawet jakby zainwestował, to nic nie zdziała bez poleconych. Ile będzie miał tego zysku z 30.000zł? Opłaca się? No właśnie.
Co do subów, dobry i skuteczny sposób na zarobek. Nie korzystam aktualnie z niego, ale zdanie o tym sposobie mam wyrobione. Ogarnięty człowiek dobrze i skutecznie może działać w subach...
Chce zainwestować, moim zdaniem niech to zrobi na giełdzie, a nie w revshary.
Pozdrawiam


RE: W co zainwestować 30 000zł - espo - 03-08-2016 17:44

Ja polecę inwestować w kilka biznesów i nie przejmować się, że są one określane mianem wysokiego ryzyka, bo to tylko mówią osoby, które boją się inwestycji. Mi też tak kiedyś mówili i teraz te osoby dalej propagują taką wiedzę, a ja zarabiam już swoje, będąc dawno na plusie i mając kilkanaście tysięcy przychodu miesięcznego.

Czy było to ryzykowne? Oczywiście, że było, ale ile bym zarabiał teraz gdybym nie zaryzykował? Nawet gdyby udało mi się utrzymywać z zarobków w Internecie, to pewnie byłaby to zwykła pensja porównywalna może maksymalnie do średniej krajowej.

Pamiętaj, że bez ryzyka nie ma zarobku, a żadna inwestycja nie jest bezpieczna. Kwestia tego, żeby wyważyć ryzyko i nie pchać się w niewiadomo jakie biznesy oferujące nieprawdopodobne stopy zwrotu, ale też nie spuszczać się za przeproszeniem nad biznesami dającymi zwrot w kilka lat. O tym będziesz myślał później, odkładając na emeryturę i wtedy sobie będziesz mógł inwestować w kruszcze czy diament inwestycyjny.

Narazie polecam podobnie jak rafi, jakieś 2 revshare typu FutureAdPro, czy MXRevShare, ewentualnie poczekać na start My24HourIncome oraz zainteresować się kryptowalutami - może być bitcoin, może być wave, lisk lub e-dinar, który daje całkiem fajne możliwości.

Nie sugeruj się tym, co piszą ludzie którzy nie zarabiają za dużo, a tylko gadają.
Uderzaj do ludzi, którzy wiedzą w co inwestować i którzy zarabiają po prostu dużo pieniędzy.

Pozdrawiam.


RE: W co zainwestować 30 000zł - Waldes93 - 03-08-2016 19:13

MxRevShare beka


RE: W co zainwestować 30 000zł - tomek019 - 03-08-2016 20:01

Wg mnie temat powinien być zamknięty Smile
jest bardzo dużo odpowiedzi od użytkowników na post który jest z 05-15-2016 22:03
i nadal każdy odświeża proponując 1000 razy to samo Tongue


RE: W co zainwestować 30 000zł - mahuzz - 03-08-2016 21:10

@[hangarnabronie] dzięki.
Ogólnie rzecz biorąc takie kwoty w HYIPy to największa głupota.
@[adik7276]
Suby? Ciemnota? Człowieku, to Ty chyba suby widziales tylko jako napalona Kasia spamujac po fejsbuku erotv z fake content. Czyli jednak wiek inteligencji nie wyznacza Jerk


RE: W co zainwestować 30 000zł - hangarnabronie - 03-08-2016 22:19

(03-08-2016 17:44)espo napisał(a):  Ja polecę inwestować w kilka biznesów i nie przejmować się, że są one określane mianem wysokiego ryzyka, bo to tylko mówią osoby, które boją się inwestycji. Mi też tak kiedyś mówili i teraz te osoby dalej propagują taką wiedzę, a ja zarabiam już swoje, będąc dawno na plusie i mając kilkanaście tysięcy przychodu miesięcznego.

Czy było to ryzykowne? Oczywiście, że było, ale ile bym zarabiał teraz gdybym nie zaryzykował? Nawet gdyby udało mi się utrzymywać z zarobków w Internecie, to pewnie byłaby to zwykła pensja porównywalna może maksymalnie do średniej krajowej.

Pamiętaj, że bez ryzyka nie ma zarobku, a żadna inwestycja nie jest bezpieczna. Kwestia tego, żeby wyważyć ryzyko i nie pchać się w niewiadomo jakie biznesy oferujące nieprawdopodobne stopy zwrotu, ale też nie spuszczać się za przeproszeniem nad biznesami dającymi zwrot w kilka lat. O tym będziesz myślał później, odkładając na emeryturę i wtedy sobie będziesz mógł inwestować w kruszcze czy diament inwestycyjny.

Narazie polecam podobnie jak rafi, jakieś 2 revshare typu FutureAdPro, czy MXRevShare, ewentualnie poczekać na start My24HourIncome oraz zainteresować się kryptowalutami - może być bitcoin, może być wave, lisk lub e-dinar, który daje całkiem fajne możliwości.

Nie sugeruj się tym, co piszą ludzie którzy nie zarabiają za dużo, a tylko gadają.
Uderzaj do ludzi, którzy wiedzą w co inwestować i którzy zarabiają po prostu dużo pieniędzy.

Pozdrawiam.

Mógłbym prosić o dowód wypłat, tego "kilkutysięcznego dochodu"?
Czy może to kolejne denna reklama, a tekst pisany na zachętę innych?
Pozdrawiam