Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - czy to legalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA - czy to legalne? (/Temat-PPA-czy-to-legalne-133241)



PPA - czy to legalne? - Forester - 15-05-2016 14:22

Cześć!

Planuję zacząć zarabianie metodą PPA. Mam tylko jedno, ważne pytanie - czy to jest legalne? Czy może grozić za to policja? Bo to w sumie oszukiwanie ludzi.

PS. A jak to wygląda z PPI?


RE: PPA - czy to legalne? - twardy - 15-05-2016 14:30

Wszystko zalezy od tego co 'reklamujesz'. Jesli promujesz jakies pliki objete prawami autorskimi, uzywasz zastrzezonych znakow towarowych, pod kogos sie podszywasz... no to tak, bagiety na ioioioio moga przyjechac i wypalowac. Z hackami czy innymi pierdolami to raczej problemow sie nie spodziewaj.


RE: PPA - czy to legalne? - sulliwan93 - 19-05-2016 20:26

Swoją drogą co oznacza hacki i h@acki? Spotykam to pojęcie ciągle, a nie wiem nadal Big Grin wiem o hackach do gier jedynie


RE: PPA - czy to legalne? - Klin - 19-05-2016 20:42

Up to jedno i to samo


RE: PPA - czy to legalne? - rachman - 19-05-2016 22:53

Sama metoda PPA nie może być nielegalna - płacenie za wykonanie akcji/sprzedaż/itp. jak może być nielegalne? Nielegalne mogą być sposoby wykorzystywane przez Ciebie. Dlatego nie firmy zamykają za oszustwa tylko oszukujących.


RE: PPA - czy to legalne? - browarowiec - 24-06-2016 00:48

Nie tyle martwiłbym się na Twoim miejscu policją, a późniejszymi wyrzutami sumienia. Ale fakt - jeżeli chcesz promować "nieistniejące" produkty i zarabiać na ich sprzedaży... odpowiedz sobie sam.


RE: PPA - czy to legalne? - mahuzz - 25-06-2016 10:40

Kolega trochę odkopał temat, ale też się wypowiem..
PPA to nic innego jak content locking - blokujesz jakiś plik, i żeby go odblokować user musi wypełnic survey. To, co tam dasz to Twoja sprawa, i nawet jak działać nie będzie, albo będzie to jakiś fake hack - to bądź spokojny. Natomiast jak coś chronionego prawami autorskimi to nie warto próbować Wink


RE: PPA - czy to legalne? - Esbelto - 10-07-2016 13:05

Wszystko jest zależne od tego jak to promujesz. Ja staram się nie używać słów "za darmo, działa" bo to często sprowadza kłopoty Smile