Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] (/Temat-Prosty-sposob-na-niemaly-zarobek-dzieki-graniu-w-gry-mozliwosc-stworzenia-zaplecza-133223)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 18-05-2016 23:44

(18-05-2016 18:09)djeerg napisał(a):  to nie ma nic wspólnego z nickiem. SS tutaj https://scr.hu/qP5ow3
Dodam jeszcze, że miałem dodane tam jedno konto właśnie z Eu Nordic and East i je usunąłem z powodu błędu w nicku. Od razu po usunięciu chciałem dodać nowe ale wyskakiwał ten błąd.
"We are currently experiencing issues with League of Legends EU Nordic & East Server. Please stay put."
Przykro mi, błąd z ich strony, musisz zaczekać, zazwyczaj naprawy zajmują im koło 24 godzin, myślę że dziś już wszystko będzie okay Smile

Nie zobaczyłem jeszcze strony, bo mam kupę roboty chwilowo ale mam kilka pytań Big Grin

1. Czy są jakieś zasady grania w lola narzucone przez digibyte czy po prostu można grać samemu i tyle?
Różnie, jak narazie zaliczało mi wszystkie gry, te z botami i 1v1 również Smile
2. Zalicza za granie na botach?
odp wyżej
3. Jest dzienny limit grania tam / nabijania digybitów?
Nie istnieje, jest ograniczenie do 10 refów jedynie

//Edit 4. Czemu nie można dodać LoL summoner'a z EUNE? Nie ma takiej opcji do wyboru ;9
[/quote]
odp wyżej


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - GreenVolume - 20-05-2016 10:50

Cóż, fajna sprawa ale szkoda, że tylko jest badziewny lol i cs. Przykre Sad


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 20-05-2016 15:45

Ojtam zaraz badziewne, pamiętaj że na stronie zarobić mozna na kilka sposobów Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - wiezaawieza - 20-05-2016 15:58

Drugi dzień już nie da się połączyć konta z EUNE. A zatem ja nie skorzystam. Powodzenia.


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 20-05-2016 22:00

(20-05-2016 15:58)wiezaawieza napisał(a):  Drugi dzień już nie da się połączyć konta z EUNE. A zatem ja nie skorzystam. Powodzenia.

Może spróbuj napisać do supportu? Mi odpisali dosłownie po 30 minutach Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Shadecaster2 - 21-05-2016 00:20

dostaje co gre około 20DGB, troche mało


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 21-05-2016 04:01

Gry zależne są od statystyk Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Shadecaster2 - 21-05-2016 11:09

8/0/12, 150 minionow, 2 turrety, win dostałem 13pkt Big Grin i z tego co widze to za lose dostaje 0 pkt


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 22-05-2016 10:33

warto grac ze znajomymi Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Arkadynachyla - 22-05-2016 11:04

Jak wypłacić te DGb z portfela na prawdziwa walutę np Paypal? mam 223.00 DGb