Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] (/Temat-Prosty-sposob-na-niemaly-zarobek-dzieki-graniu-w-gry-mozliwosc-stworzenia-zaplecza-133223)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - zee997 - 15-05-2016 17:24

(15-05-2016 16:00)Bakterjen napisał(a):  Zrobiłem konto z refa, zrobiłem masterkę ale nie nie chce sie potwierdzić.

od kilku Godzin mam to samo, czemu ?


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 15-05-2016 17:28

A jesteście pewni że dobrze zaznaczanie lokacje?
Zobaczcie jeszcze czy nick wpisany jest poprawnie, jeśli wciąż będziecie mieli problemy to możliwe że strona ma jakiś błąd, napisze wieczorem do supportu żeby się upewnić Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - zee997 - 15-05-2016 17:31

Na http://www.lolking.net tez sie NIE pokazuja nowe masterki


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 15-05-2016 18:24

Możliwe w takim wypadku że to z lolem coś jest nie tak, a nie z stroną internetową. W takim wypadku proponowałbym zaczekać do jutra Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - Urias - 15-05-2016 19:02

0,04 zł za 2 mecze w CS-ie xDAle dobra w sumie to i tak dostaje hajs za codzienną czynność Big Grin Dzięki z refka poszlo. I mam pytanie da sie podpiąć kolejne konto z csem ?


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 15-05-2016 19:18

Opcja z cs go jest stosunkowo nowa, więc nie jestem pewien, jeśli nie istnieje taka możliwość to po prostu napisz do znajomego żeby założył konto z twojego refa, wyjdzie na to samo Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - olekn1 - 15-05-2016 21:59

Mam pytanie. Czy dostajemy też coiny za samo granie poleconych czy tylko jednorazowo za jego rejestracje?

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - AlucyBlue - 15-05-2016 22:04

Za samą rejestracje chyba, ale nie jestem pewien Smile


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - aranes010 - 16-05-2016 06:41

Ciagle nie moge potwierdzic konta, nie wykrywa strony z masterkami ;//
Ktos ma jakis pomysl ?


RE: Prosty sposób na niemały zarobek dzięki graniu w gry [możliwość stworzenia zaplecza] - California - 16-05-2016 07:38

Strona nie działa?