Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] (/Temat-Duze-pieniadze-w-krotkim-czasie-Inwestycja-133194)

Strony: 1 2


Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - C9H13N - 14-05-2016 12:31

Witam przedstawię metodę zarobku pewnego rodzaju inwestycji.
Jest to mój pierwszy poradnik inwestycyjny wiec proszę o wyrozumiałość .

Wymagania aby zarobić od 100 PLN w górę :
* Potrzebujesz kapitał 4900,00 PLN
* Musisz posiadać konto bankowe
* Musisz posiadać konto na Unibet.pl ( bądz podobnej stronie bukmacherskiej )

Na czym polega metoda otóż już tłumaczę na zakupie hurtowym pinów PaySafeCard i sprzedaniu drożej.
1 ) Kupujemy na stronie np allegro hurtową ilość kodów PSC.
Ja kupowałem zazwyczaj tutaj :
Cytat:http://allegro.pl/paysafecard-100-pln-hurt-psc-d-rmowe-piny-i6152304302.html

2 ) Wchodzimy na Unibet wprowadzamy piny na kwotę 5200,00 PLN
Unibet pobiera od każdego kodu 3% np wprowadzamy kod za 100,00 PLN dostajemy 97,00 PLN

Wychodzi nam ,że za zakupione 4900,00PLN wychodzi nam :
5200,00 PLN * 3% = 5200,00 - 156,00 = 5044,00 PLN

3 ) Zlecamy wpłatę na konto bankowe 5044,00 PLN po 1h-3dni max mamy pieniądze na konto mamy z tego 144,00PLN zysku


Możemy powtarzać w kółko daną opcję cały czas Smile
Dziękuje za poświęcenie czasu na przeczytanie poradnika.

Zastrzegam sobie prawo do kopiowania jego - autor C9H13N


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - Stworkowaty - 14-05-2016 12:34

Nie trzeba wpłacić np. pierw z konta żeby wypłacić na konto jak w większości bukow?


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - C9H13N - 14-05-2016 12:35

(14-05-2016 12:34)Stworkowaty napisał(a):  Nie trzeba wpłacić np. pierw z konta żeby wypłacić na konto jak w większości bukow?

Nie trzeba


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - Giorgios - 14-05-2016 12:53

Radze się nie pakować w to już dawno to testowałem oczywiście swoje zarobiłem Big Grin ale po miesiącu zablokowali mi konto z 330 euro ... jakieś apostille musiałem na malte wysyłać.. i tak do tej pory piszę do supportu i konto nigdy nie zostanie odblokowane, tak więc spodziewajcie sie tego prędzej czy później Smile


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - C9H13N - 14-05-2016 13:01

(14-05-2016 12:53)Giorgios napisał(a):  Radze się nie pakować w to już dawno to testowałem oczywiście swoje zarobiłem Big Grin ale po miesiącu zablokowali mi konto z 330 euro ... jakieś apostille musiałem na malte wysyłać.. i tak do tej pory piszę do supportu i konto nigdy nie zostanie odblokowane, tak więc spodziewajcie sie tego prędzej czy później Smile

Ja już zarobiłem na tej metodzie sporo i nic mi nie zablokowali Smile
Co najwyżej mogą prosić o zweryfikowanie konta. Wink


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - Pan Inwestor - 14-05-2016 13:16

Trochę to dziwny sposób, gdzie wpłacasz jedną metodą (paysafecard) i od razu bez zagrania chociażby jednego zakładu całość wypłacasz na konto bankowe. Może wyglądać jak pranie pieniędzy. Prędzej czy później się ktoś tym zainteresuje.


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - ShuQi - 14-05-2016 13:52

@[Pan Inwestor]

Z tego co mi wiadomo na większości buków jest PRZYMUS minimum JEDNOKROTNEGO obrotu CAŁEJ GOTÓWKI. Tak więc istnieje ryzyko STARTY CAŁEGO WŁOŻONEGO KAPITAŁU.


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - bossos - 15-05-2016 18:53

Dokładnie, musisz przynajmniej raz postawić. Jest to ich metoda na problem związany z praniem brudnych pieniędzy.


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - marcel_kk - 15-05-2016 19:12

Kilka lat temu było podobnie na intragame.com ale jak się połapali to od razu wprowadzili obrót x 30
Także to tylko kwestia czasu jak ktoś umoczy 5 tys. nie zapomnijcie się pochwalić.


RE: Duże pieniądze w krótkim czasie [ Inwestycja ] - olekn1 - 15-05-2016 21:54

A nie lepiej wpłacić na myPSC i wypłacić wszystko z opłatą 20 PLN? Big Grin Chociaż tutaj istnieje ryzyko weryfikacji pinów Undecided

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka