Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? (/Temat-Na-jakich-stronach-zarabiacie-i-na-czym-najlepiej-zarabiac-bez-inwestycji-133159)

Strony: 1 2


Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - helix - 13-05-2016 13:23

Na jakich stronach zarabiacie bo słyszałem o sub-sms ,buxy,uploading,skracanie ,surfbary,wypełnianie ankiet czy granie w gry gdzie się zarabia.A wcześniej zarabiałem na buxach ale tam długo kasy zbiera i mało się zarobi więcej przychodzi za prąd, czy zarabianie na fb,gg,czatach.W tej chwili próbuje zarabiać na sub-sms ale nie za bardzo mi to wychodzi mimo mama swoją grupę na fb i należę.Szukam jakiegoś zarobku w internecie bez inwestycji ,bez żadnej wpłaty.I może ktoś wie jak doładować telefon na kartę.


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - twardy - 13-05-2016 13:33

(13-05-2016 13:23)helix napisał(a):  I może ktoś wie jak doładować telefon na kartę.

Kup kod doladowujacy w kiosku. Nie ma za co.


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - mahuzz - 13-05-2016 17:59

Sub SMS, PPI, PPA, skracanie


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - Bartezx1997 - 13-05-2016 18:16

Cytat:I może ktoś wie jak doładować telefon na kartę.

Promując sub-sms nie powinieneś już wierzyć w magiczne strony z doładowaniami Big Grin


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - szymon034 - 13-05-2016 23:26

(13-05-2016 13:23)helix napisał(a):  I może ktoś wie jak doładować telefon na kartę.

wow, nawet nie wiem jak odpowiedzieć na to pytanie...

Generalnie na twoim miejscu przeszukałbym forum- dzienniki zarabania/darmowe poradniki/tematy o subach, ppa itd.

Suby i PPA to chyba najlepsze opcję na początek, możesz w ten sposób zebrać doświadczenie, wiedzę i metody, które przydadzą Ci się w dalszej drodze.

Pomyśl też czy jest coś w czym jesteś dobry/na czym się znasz i czy możesz to w jakiś sposób zmonetyzować w internecie.


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - Wojo-MyLead - 16-05-2016 17:50

Jak interesowało by Ciebie zarabianie na Sub SMS, zapraszam do kontaktu. Pomogę CI postawić pierwsze kroki i wytłumaczę Ci jak zacząć zarabiać na SMS.


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - California - 17-05-2016 07:32

Aktualnie mam "kryzys earnera". Sad


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - trybulski - 17-05-2016 09:44

Nie chcę Cię zniechęcić, ale czeka Cię jeszcze prawdopodobnie duła droga do zarabiania. No chyba, że szybko się uczysz, to znacznie to skróci czas do pierwszych zarobkó.

Najlepiej na początek stwórz jakąś niszową stronę (suby albo adsense) na wordpressie, to już część nauki będziesz miał za sobą.

Do stawiania własnych stron zarobkowych polecam właśnie WordPress (WP) ponieważ jest on niezwykle intuicyjny, łatwy w obsłudze a ponadto na jego temat (obsługi, wtyczek, motywów) jest mnóstwo informacji w internecie.


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - Dzipsiok87 - 18-05-2016 08:46

Tak tylko trzeba jeszcze do tego chęciWink


RE: Na jakich stronach zarabiacie i na czym najlepiej zarabiać bez inwestycji? - Zielno - 20-05-2016 09:37

Awanser.pl - bezpłatny portal, prowizja ze sprzedaży ubezpieczeń Smile