Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - Mxrevshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs - Mxrevshare (/Temat-Konkurs-Mxrevshare-133152)

Strony: 1 2


Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 13-05-2016 09:55

KONKURS - MXREVSHARE

[Obrazek: mxr728x90pl.gif]

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia są następujące nagrody za poszczególne miejsca:

I miejsce - 25$
II miejsce - 15$
III miejsce - 10$


Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Rejestracja z mojego linku w programie MXRevshare
2. Zakup co najmniej 5 mini adpacków (łączna wartość 25$)
3. Przyznanie jednego punktu reputacji
4. Po spełnieniu powyższych kryteriów, zadeklaruj swój udział w konkursie wpisując numer począwszy od 1, a następnie wyślij PW z nickiem oraz mailem zarejestrowanego konta w programie MXRevshare.

Czas trwania: 13.05.2016 - 30.06.2016

Zarówno zwycięzca jak też i kolejne miejsca w konkursie zostaną wyłonione w drodze losowania za pomocą strony losującej (http://www.losowe.pl).
Ogłoszenie wyników konkursu oraz przyznanie nagród za poszczególne miejsca nastąpi 01.07.2016.

Osoby przystępujące do konkursu mogą skorzystać z przygotowanej oferty refbacku, dopiero po jego zakończeniu. Więcej szczegółów tutaj: Klik
********************************************************************************​**********************************

UWAGA!
Zapraszam również wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem przygody z programem MXRevshare na dzisiejszy webinar prowadzony przez admina technicznego programu Janusa Nowaka - start godz. 19.00 http://stiforpwebinar.com/AccountManager/RegEv.aspx?PIID=EE50D7868948
(transmisja w języku polskim) Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - Veres - 17-05-2016 18:46

1. Zarejestrowany i prężny do kolejnych sukcesów Smile Polecam konkurs i użytkownika, sam mam bardzo dobry kontakt z nim i zapewniam, że jest uczciwy i nie będzie oszukiwał przy losowaniu Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 17-05-2016 21:00

(17-05-2016 18:46)Veres napisał(a):  1. Zarejestrowany i prężny do kolejnych sukcesów Smile Polecam konkurs i użytkownika, sam mam bardzo dobry kontakt z nim i zapewniam, że jest uczciwy i nie będzie oszukiwał przy losowaniu Smile

Dziękuję za pozytywną opinię. Smile Zapraszam jednocześnie kolejne zainteresowane osoby do udziału w konkursie. Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 24-05-2016 19:44

Podbijam i zapraszam do udziału w konkursie. Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - full2000 - 25-05-2016 17:46

Świetny serwis wybrałeś po konkurs, dobry wybór, powodzenia wszystkim ! Wink


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 09-06-2016 19:35

Witam!

Przypominam o możliwości udziału w konkursie. Póki co nie cieszy się on zbyt dużym zainteresowaniem, więc szansa na zgarnięcie głównej nagrody jest naprawdę duża!


RE: Konkurs - Mxrevshare - plem - 07-07-2016 11:42

czy konkurs nadal jest aktualny czy było już losowanie ?


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 07-07-2016 11:48

Witam! Czas trwania konkursu zakończył się. Losowanie nie odbyło się, ponieważ nikt nie spełnił postawionych wymagań konkursowych. Ze względu na znikome zainteresowanie samym konkursem przez cały czas jego trwania uznałem za bezcelowe jego przedłużanie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka


RE: Konkurs - Mxrevshare - Veres - 07-07-2016 13:02

A ja Smile


RE: Konkurs - Mxrevshare - kaczor89 - 07-07-2016 13:32

(07-07-2016 13:02)Veres napisał(a):  A ja Smile
Nie spełniłeś warunków w terminie. Smile Ale jako że byłeś jedyną zainteresowaną osobą tym konkursem to oczywiście muszę Cię nagrodzić i zrobimy bonus. Smile Będę w domu to napiszę co i jak.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka