Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Proszę o pomoc. (/Temat-Prosze-o-pomoc-13315)



Proszę o pomoc. - Yanke$ - 10-09-2010 18:56

Witam,
Mam pewien problem. Otóż: posiadam dwa pliki tekstowe, jeden to account.txt, a drugi bad.txt. W pliku 'bad' znajdują się dane do kont, które nie działają. I teraz: chcę tekst (a w zasadzie dane do kont) z pliku 'bad.txt' usunąć w pliku 'account.txt'. Czy da się to zrobić w jakiś 'automatyczny' sposób, czy pozostaje tylko ręczny ? Kont jest bardzo dużo (okolo 80 do usuniecia) więc kupa roboty. Za wszelką przydatną pomoc wynagrodzę + !


RE: Proszę o pomoc. - DDK - 10-09-2010 19:37

Możesz podać przykładowe 3 linijki z danymi ? Dane zmień...


RE: Proszę o pomoc. - xPietrek - 10-09-2010 19:41

Ja bym to zrobił Taskerem...
Otworzyć te dwa pliki, account.txt i drugi bad.txt obok siebie. Zaznaczyć pierwszą linijkę w bad.txt, wcisnąć Shift+End, potem Ctrl+X, i Del. W pliku account.txt dajesz Ctrl+F, Ctrl+V, Szukaj, Anuluj, 2x Backspace.
Przechodzisz ponownie do bad.txt i zakańczasz nagrywanie.


RE: Proszę o pomoc. - Yanke$ - 13-09-2010 06:10

@DDK
Przykładowo, w account.txt mam
adrian5:xxxxx
tomek13:xxxxx
trasinfpao:xxxx
asoanta:xxxx

A w pliku bad.txt mam:
tomek13:xxxxx

co oznacza, że konto yt tomek13:xxxxx nie działa i chcę je usunąć z listy accounts. Teraz jak to zrobić automatycznie ?