Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż listy mailingowej pod target? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż listy mailingowej pod target? (/Temat-Sprzedaz-listy-mailingowej-pod-target-133146)



Sprzedaż listy mailingowej pod target? - MickeyHuntr - 12-05-2016 23:12

Witam, mam ostatnio mały projekcik w głowie oparty przed ewszystkim na SUBach, ale przy okazji mógłbym do niego włączyć zbieranie list mailingowych Smile Gdzie mógłbym sprzedać listę mailingową pod konkretny target np. klienci zainteresowani grami/kosmetykami i jaka jest mniej-więcej stawka?


RE: Sprzedaż listy mailingowej pod target? - Dzipsiok87 - 13-05-2016 10:01

Zależy czy maile są wartościoweSmile Jak tak to Udimi oraz podobne.


RE: Sprzedaż listy mailingowej pod target? - MickeyHuntr - 13-05-2016 12:16

A co określa ich wartość? Bo załóżmy, że tworzę sobie stronkę do zbierania maili i jej głównym tematem będą konkretniej tanie zakupy z Chin. Czy taka lista jest wartościowa? Bo skoro ktoś się zapisał np. na newsletter, to się tym interesuje


RE: Sprzedaż listy mailingowej pod target? - Dzipsiok87 - 13-05-2016 19:57

Wartościowa to taka kiedy dane osoby są właśnie tematem zainteresowane, a nie np żeby coś jednorazowo dostać, a potem nawet maili nie czytają. Często było tak, że oferowałem webinar + na wstępie dostawali ode mnie e-booka. Potem na webinarze widziałem może ze 3 osoby z tych co się zapisały na konkretną listę. Ogólnie przykładów można podawać dużo, ale tak jak napisałem muszą to być osoby pod target i co najważniejsze zainteresowane najlepiej jakby coś kupiły od Ciebie. Zależy też jak lista będzie budowana jak mówisz, że zapis przez newsletter to ok powinno być git.


RE: Sprzedaż listy mailingowej pod target? - rachman - 16-06-2016 17:51

Zależy od paru rzeczy. Baza legalna, zgłoszona do GIODO jest bardziej cenna od pozbieranych danych osobowych których legalnie nie można wykorzystywać...