Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać (/Temat-ha-QUIZ-quiz-w-ktorym-mozna-zarabiac-133109)

Strony: 1 2


ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - Jecham - 11-05-2016 20:44

Cześć,

Trafiłem dzisiaj na takie coś - https://haquiz.pl - zna ktoś może tą stronę? Chyba dopiero co wystartowała bo jeszcze mało ludzi w to gra.
Na pierwszy rzut oka nie wygląda to źle, ale nie da rady grać bez inwestycji.

Z tego co rozumiem, to polega to na tym, że wpłaca się 2 PLN na grę od osoby i zwycięzca zgarnia wygraną (czyli to 2 PLN od każdego pomniejszone o 30%, które ściągają). Na każde pytanie ma się 7 sekund, gra się między sobą.

Pytania, co zauważyłem, nie są wiedzowe raczej - przynajmniej na takie jeszcze nie trafiłem. Raczej próbują złapać na słówka itp. czasem nawet idzie się uśmiać, kto co lubi.

ref (za to dostaje się koła ratunkowe do wykorzystania w grze): https://haquiz.pl/profil/recommend/token/11fed6e299daf2672a662d2c7b4721a8/userId/2 Jerk Big Grin

czysty link: https://haquiz.pl/

Wypłata od 10 złotych.


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - pidzej - 13-05-2016 11:47

Wypłacił już ktoś?


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - Zaperr44 - 13-05-2016 13:12

W sumie fajnie to wygląda tylko mało osób Undecided


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - bartess - 19-08-2016 10:11

Ja wypłacałem - graliśmy sobie ze znajomymi, w 10 osób, więc nie były to jakieś wielkie kwoty, ale z drugiej strony inwestując 2 zł pomnażasz je kilkakrotnie, więc i tak fajnie.


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - Zaperr44 - 19-08-2016 14:15

(19-08-2016 10:11)bartess napisał(a):  Ja wypłacałem - graliśmy sobie ze znajomymi, w 10 osób, więc nie były to jakieś wielkie kwoty, ale z drugiej strony inwestując 2 zł pomnażasz je kilkakrotnie, więc i tak fajnie.

Uwazaj bo ktoś uwierzy osobie z specjalnie zalozonym kontem na ten post facepalm


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - Jecham - 19-08-2016 19:38

(19-08-2016 14:15)Zaperr44 napisał(a):  
(19-08-2016 10:11)bartess napisał(a):  Ja wypłacałem - graliśmy sobie ze znajomymi, w 10 osób, więc nie były to jakieś wielkie kwoty, ale z drugiej strony inwestując 2 zł pomnażasz je kilkakrotnie, więc i tak fajnie.

Uwazaj bo ktoś uwierzy osobie z specjalnie zalozonym kontem na ten post facepalm

Trzymaj niedowiarku, danych osobowych nie zamierzam ujawniać - chcesz wierz, nie to nie - Twoja decyzja Wink

Jedyny problem tej strony to faktycznie mała liczba graczy, trzeba się zebrać. Jedyne co w tym pomaga teraz to ich funkcja "zwołaj graczy" - wysyła powiadomienia push i na przeglądarce jak się ma otwartą ich stronę, ale od czasu do czasu zdarzą się gry z paroma osobami.

[Obrazek: bab816ac2c534.png]


RE: ha!QUIZ - quiz, w którym można zarabiać - bartess - 23-08-2016 11:46

(13-05-2016 13:12)Zaperr44 napisał(a):  W sumie fajnie to wygląda tylko mało osób Undecided

Póki co mało, więc najlepiej skrzyknąć się ze znajomymi. Ja mam taką grupkę, co w wolnym czasie dla zabawy gra. Jak nie mam z kim, to chociaż włączam trening z pytaniami.


Ha!Quiz - Maiky777 - 13-11-2019 18:38

Ha!Quiz to strona w której rywalizujemy z innymi graczami, rozwiązując Quiz. Każdy Quiz jest opatrzony pewną stawką którą jeśli odpowiemy dobrze na wszystkie pytania i wszyscy nasi przeciwnicy odpadną - zgarniamy. Pieniądze są prawdziwe i możemy je w każdej chwili wypłacić na swoje konto bankowe.

Oficjalny opis Ha!Quiz:
W ha!QUIZ możesz wygrać realne pieniądze - wystarczy, że dołączysz do gry.
Walcz z innymi odpowiadając równocześnie na te same pytania.
Graj w dowolnym miejscu i czasie - wygrane pieniądze natychmiast trafią na Twoje konto!

Poznaj zasady gry
ha!QUIZ to gra na żywo bez limitu graczy, bez limitu pytań i bez limitu wygranej!

Skup się! masz tylko 7 sekund na odpowiedź, a pytania bywają dziwne.
Spóźnisz się lub pomylisz - odpadasz.
Pytania wciąż padają, póki w grze są min. 2 osoby - kasę zgarnia ostatni - możliwe ex aequo.

Za polecanie linku zdobywamy koła ratunkowe x3 które pomogą nam w problemach z pytaniami.

Czysty: http://www.haquiz.pl


RE: Ha!Quiz - Krypto - 13-11-2019 18:43

Ile na tym mozna realnie zarobic?


RE: Ha!Quiz - Maiky777 - 13-11-2019 18:55

(13-11-2019 18:43)Krypto napisał(a):  Ile na tym mozna realnie zarobic?
To zależy o jaką stawkę aktualnie grasz, tzn jaki wkład masz w daną rundę. Jeżeli jest np 10 graczy każdy po 2 zł to do wygrania jest 20 zł czyli 20 zł - twoje 2 zł to na czysto wychodzi 18 zł za quiz. Pytania zaczynają się od banalnie prostych i robią się coraz trudniejsze. Jeśli nie czujesz się na siłach w Quizach, to możesz sprawdzić siebie i zagrać bez wkładu w quiz testowy. Wtedy możesz przekonać się jak sobie z tym radzisz i ile byś wygrał.