Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski (/Temat-AdMaxPay-com-Nowy-Revshare-Start-od-Polski-133108)



AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - Daniel90 - 11-05-2016 20:38

Witam, jestem nowy na forum i jest to mój pierwszy post Smile
Od kilku dni przewija mi się ten serwis na Facebooku a zauważyłem że nie ma o nim wątku na tym forum. Dlatego pozwolę sobie zaprezentować AdMaxPay jako pierwszy.

Wg. informacji na stronie głównej, faza pre-launch kierowana jest tylko do polaków, bo jeden ze współwłaścicieli to polak. Nie wiem ile w tym prawdy, lecz całość jest w 100% w języku polskim. Jeszcze nie znalazłem informacji o AMP na forach zagranicznych.

Start ma nastąpić ok. 15 września, a więc jeszcze trochę musimy poczekać. Do tego czasu do systemu może dołączyć maks. 1500 osób.

Paczki mają płacić 120% w ok. 100 dni.
Zarabiamy na 4 sposoby:
- naliczenia z adpacków, podobno naliczenia będą co 10 minut
- prowizja za zakup paczek przez naszych poleconych, ich poleconych i poleconych ich poleconych (w sumie 3 poziomy), kolejno: 9%, 4% i 2% od każdego zakupu
- 15% z zysków zarekomendowanych wydawców
- 15% z wydatków na reklamę zarekomendowanych reklamodawców

Ciekawą sprawą jest reklama zewnętrzna. We wszystkich revshareach które znam, reklama znajduje się tylko wewnątrz backoffice (wiadomo, firmy zapewniają że to tylko mała część, a jaka jest prawda to każdy wie).
No i system aukcji reklam. Kto zapłaci więcej uprawnia do pierwszeństwa w wyświetlaniu (we wszystkich innych programach są pakiety reklam i nic więcej).

AdMaxPay nie będzie tylko nastawiony na inwestycje. Głównie będzie platformą reklamową, wiec jeśli ktoś z was ma stronę WWW może dołączyć do AMP jako wydawca i zarabiać na swojej stronie WWW. Podobnie jeśli ktoś chce zlecic reklamę na stronach wydawców - coś na wzór AdWords i AdSense.

Warunkiem dołączenia do prelaunch jest wpłata 50$ lub 100$ do firmy. W zamian otrzymamy abonament diamond (normalnie kosztuje 99$ miesięcznie) na 5 miesięcy lub 12 miesięcy gdy serwis tylko wystartuje. Ja to opłaciłem, paru moich znajomych również i czekamy niecierpliwie na start.

Więcej informacji możecie znaleźć na:
http://admaxpay.com

Myślę że system zrobi trochę zamieszania na rynku (jesli się nie zwinie przed startem Smile ). Mimo tego, zaangażowałem sie, bo to Polski projekt i możemy byc na samym początku dobrego systemu.

Zapraszam do rejestracji:
Czysty link: http://admaxpay.com

PS: firma dosyć sprawnie odpowiada na maile, już kilka razy rozwiali moje wątpliwości. Oto ich email: [email protected]


RE: AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - xavier1993 - 11-05-2016 20:43

Lepiej szybko usuń reflink, bo Ci warna wklepią Wink


RE: AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - Daniel90 - 11-05-2016 20:46

(11-05-2016 20:43)xavier1993 napisał(a):  Lepiej szybko usuń reflink, bo Ci warna wklepią Wink

Dzięki za ostrzeżenie, nie wiedziałem że nie można..... Smile)


RE: AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - xavier1993 - 11-05-2016 20:48

Można, ale gdy się ma min. 10 postów, trzeba czytać regulamin Big Grin


AdMaxPay.com - Nowy Revshare | Start od Polski - yazir - 10-09-2016 19:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.