Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Załóż Konto w Mbanku i odbierz zwrot ode mnie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Załóż Konto w Mbanku i odbierz zwrot ode mnie :) (/Temat-Zaloz-Konto-w-Mbanku-i-odbierz-zwrot-ode-mnie-133104)



Załóż Konto w Mbanku i odbierz zwrot ode mnie :) - damianox1122 - 11-05-2016 17:28

KONTA MBANK 40% PREMII DLA CIEBIE ZA ZAŁOŻENIE KONTA Z MOJEGO POLECENIA Smile

*eKonto - KLIK ---40zł** dla Ciebie

IzzyKonto(od13 lat) - KLIK ---- 20ZŁ**

mBiznesKonto - KLIK ---65zl**

*Rachunek eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus, eKonto dla młodych, eKonto z darmowymi bankomatami, mKonto Multi, mKonto Aquarius, mKonto Aquarius Intensive (za każde z tych kont jest 40zł) (podczas rejestracji należy podać 10 ostatnich cyfr mojego numeru rachunku które podaję na PW Smile lub samo się uzupełni po wejściu w link wyżej.

**NALEŻY SPEŁNIĆ PONIŻSZE WARUNKI ABY OTRZYMAĆ PIENIĄŻKI

- złożyć wniosek o rachunek i wpisać w nim 10 ostatnich cyfr rachunku osoby polecającej.
- dokonać w ciągu 60 dni od dnia otwarcia rachunku izzyKONTO, eKonto płatności kartą na łączną kwotę:
- min. 200 zł - dla Klientów w wieku od 27 lat
- min. 100 zł - dla Klientów w wieku do 26 lat
Jeśli z polecenia został otwarty rachunek firmowy, Twój znajomy dokonuje płatności kartą wydaną do mBiznes konta na kwotę minimum 200 zł.
W przypadku rachunków wspólnych warunek związany z płatnościami powinien być spełniony przez obu posiadaczy rachunków.
Do powyższych kwot nie będą wliczane wypłaty gotówki, płatności przez telefon oraz przelewy z karty.

Pieniądzę wypłacam po otrzymaniu ich od banku czyli po spełnieniu przez Ciebie warunków w ciągu od 30dni do max 60dni od spełnienia przez Ciebie warunku płatności kartą (program partnerski wypłaca co miesiąc kalendarzowy).


RE: Załóż Konto w Mbanku i odbierz zwrot ode mnie :) - Rakim69.rg - 23-06-2016 13:48

Poszło PW Smile - Czekam na odp Smile


Załóż Konto w Mbanku i odbierz zwrot ode mnie :) - yazir - 23-07-2016 09:05

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.