Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
The Market 7 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: The Market 7 (/Temat-The-Market-7-133071)



The Market 7 - MalyJohn - 10-05-2016 20:03

Nazwa programu: TheMarket7 Limited

Plany inwestycyjne:
117% po 7 dniach
7% dziennie przez 22 dni

Minimum inwestycyjne:
15$

Akceptowane systemy płatności:
PM, Payeer, BTC, AdvCash

Wypłaty:
manualne

Komentarz własny i opis programu:
Program uruchomiono 1 maja. Strona wygląda solidnie, dodano nawet do niej kalkulator który może obliczyć profit. Liczba kont przekroczyła 1440 a suma depozytów 140 tys. $ po 9 dniach działania. Jedynym sensownym planem jest 117% po 7 dniach. Plan 22 dniowy jest troche zbyt długi a co za tym idzie ryzykowny. Obserwuje program od kilku dni, liczba kont rośnie stabilnie, tak samo jak liczba depozytów. Wydaje się, że może to być "perełka".

Link referencyjny


Czysty link.



RE: The Market 7 - MalyJohn - 12-05-2016 21:00

Program działa 11 dni. Posiada już 1605 kont użytkowników oraz 161 tys. $. Wypłat natomiast 40 tys.
Obserwuje te statystki i nie wydają się być zawyżone. Ich liczba rośnie sukcesywnie, nie zaobserwowałem jakichś gwałtownych skosów w któychś danych.
Oprócz tego projekt wykupuje coraz więcej monitorów i ti tych z coraz lepszej półki. Widać że adminowi zależy na rozgłosie.


RE: The Market 7 - MalyJohn - 14-05-2016 13:20

Zakończył mi się pierwszy okres inwestycji 117% po 10 dniach. Zleciłem wypłatę, zobaczę jak długo trzeba czekać.
Liczba użytkowników rośnie, program jest stabilny. W ostatnim czasie, który jest jakimś dziwnym "czasem upadków" ten program wydaje się być ok.
Jak dostanę wypłatę zastanowię się czy reinwestować. Ale prawdę powiedziawszy staram się tego nigdy nie robić.


RE: The Market 7 - MalyJohn - 17-05-2016 21:52

Na szczęście nie reinwestowałem. Program prawdopodobnie zakończył działalność.