Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) (/Temat-Jak-zmienic-nazwe-fanpage-ponad-200-fanow-133049)



Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - Bartek16611 - 10-05-2016 10:33

Witam zna ktoś metodę jak mogę zmienić nazwę fanpage który ma ponad 200 fanów dokładnie 587 ?


RE: Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - erner - 10-05-2016 10:39

Tak, robisz to tak samo jakbyś miał mniej niż 200lajków. Tylko że odpowiedz darzą tobie do 7 dni ale na ogół trwa to mniej niż 5min. Fanpage>Informacje>Nazwa i obok nazwymasz taką ikonke ale dopiero jak najedziesz na nazwe.


RE: Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - edikiu - 10-05-2016 19:13

ahhh, pamiętam czasy gdy można było zmienić nazwę każdego fanpage w 15 minut Big Grin tłumaczyło się nazwę na koreański a potem na angielski i to na koreańskim vpn'ie Big Grin Ale te czasy już bezpowrotnie minęły. Teraz wątpię żeby dało się zmieniać nazwę inaczej niż właśnie przez kontakt z facebookiem.


RE: Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - matiu0100 - 10-05-2016 21:39

Normalnie się zmienia...
Kiedyś można było do 200 a teraz do 5k...
Edikiu co Ty gadasz Wink

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zmienić nazwę fanpage (ponad 200 fanów) - Dariush - 12-06-2016 20:31

Ja mam za sobą zmianę nazwy kilkunastu fanpage od małych do większych (ponad 23 tys like).
Kiedyś bawiłem się z łączeniem poprzez amerykańskim VPN i składanie wniosku o nową nazwę, która trafiała gdzieś do indyjskiego helpdeska i czasami zmieniali, a czasami odrzucali albo zmiana nie była rozpatrywana przez ponad miesiąc.
Teraz jakikolwiek fanpage zmieniam w sposób dwustopniowy, poprzez dodanie nowej nazwy do istniejącej, a później usunięcie starej nazwy... oczywiście wiąże się to z tygodniowym okresem oczekiwania pomiędzy poszczególnymi zmianami.
Przykład:
"Rewelacyjne przepisy kuchenne cioci Julki" => "Rewelacyjne przepisy kuchenne cioci Julki, Najlepsze bryki w Pcimiu Dolnym" => "Najlepsze bryki w Pcimiu Dolnym".
Działa w 100 %.