Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Warto jeszcze zaczynać w PPA? (/Temat-Warto-jeszcze-zaczynac-w-PPA-133039)



Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Spayer - 09-05-2016 23:53

Jak w temacie, chciałem się dowiedzieć czy jest to jeszcze opłacalne, czy lepiej zająć się już czymś innym.


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - sqmany - 10-05-2016 01:37

@[Spayer]
Ależ oczywiście, z resztą to chyba logiczne. CPA, czy też serwisy PPA(PPD), jak zwał tak zwał mają to do Siebie, że posiadają gamę ofert/ankiet z krajów całego świata, więc zawsze będzie na tym można zarobić. Aczkolwiek już dobre ponad 2 lata bardziej popularną formą zarobku internetowego w Polsce są subskrypcje sms, bądź sms'y premium(MT/MO), mówię tu konkretnie o serwisach, które udostępniają nam oferty, gdzie trzeba wysłać sms'a, bądź przystąpić do subskrypcji, w przypadku własnego content'u są też programy typu "Pobieranie", "Video", bądź po prostu GateWay z subskrypcją/premium sms.


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Czaq - 10-05-2016 06:16

daniel nie wiem czy to miało być śmieszne czy co? Rolleyes

Co do wartości PPA to zmniejsza się poprzez programy partnerskie które są o wiele bardziej przystosowane wizualnie pod użytkowników. Wiele z nich oferuje oferuje swoje programy pod zagranice ale z tego co wiem wyglądają jak PPA.
Moim zdaniem warto ale tylko i wyłącznie na zagraniczne działania.


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - mahuzz - 10-05-2016 11:16

Zagraniczny traffic = PPA/CPA
Polski traffic = subskrypcje


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Deoes - 10-05-2016 14:25

Opłaca się,ciągle przybywa ludzi więc możesz śmiało na tym zarabiać Big Grin


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Gremquen - 10-05-2016 14:34

To ja od razu podepne się pod temat i zapytam czy nas opłaca się stawiać bloga z hackami pod PPA jak to kiedyś było popularne?

Dużo ciężej jest je wybić w google?


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - WujRock - 10-05-2016 14:53

(10-05-2016 14:34)Gremquen napisał(a):  To ja od razu podepne się pod temat i zapytam czy nas opłaca się stawiać bloga z hackami pod PPA jak to kiedyś było popularne?

Dużo ciężej jest je wybić w google?

Ciężej, ale opłaca się Wink


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Waldes93 - 10-05-2016 14:57

Ja działam na youtube PPA też i całkiem przyzwoicie wpada Smile


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - mahuzz - 10-05-2016 16:05

(10-05-2016 14:57)Waldes93 napisał(a):  Ja działam na youtube PPA też i całkiem przyzwoicie wpada Smile

Z YouTube teraz jest dużo ciężej Wink


RE: Warto jeszcze zaczynać w PPA? - Klin - 10-05-2016 22:02

Jest ciężej ale opłaca się i to bardzo. Nie ograniczaj się do pl. W ostatnich czasach taka popularność na polskie serwisy sub/premium SMS. Czemu? Mniejszy nakład pracy żeby osiągnąć zarobki

Ja polecam bardziej ppa/cpa, nie ograniczaj się do pl