Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Telewizja Online + sub sms? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Telewizja Online + sub sms? (/Temat-Telewizja-Online-sub-sms-133028)



Telewizja Online + sub sms? - Gdowski - 09-05-2016 19:51

Witam.

Wymyśliliśmy ostatnio z kolegą taki pomysł żeby zrobić jakąś stronkę i tam by była np zwykła telewizja albo stream i żeby napisać a w zasadzie połączyć to z sub sms, że np wyślij sms, żeby oglądać w jakości HD, coś w tym stylu. Z tym, że po wpisaniu kodu, żeby to dalej odtwarzało dany program. Da się coś takiego zrobić? i co do tego jest potrzebne?


RE: Telewizja Online + sub sms? - mahuzz - 09-05-2016 20:54

Da się. Ale żeby odtwarzać program byłoby ciężko. Dodatkowo jeśli chodzi o streamy, filmy itd. to konkurencja jest ogromna.


RE: Telewizja Online + sub sms? - radek0389 - 09-05-2016 20:58

Wszystko się da (prawie). Pytanie tylko, czy macie już jakąś bazę, stronę z streamami, filmami generującą ruch? Czy wpadł tylko pomysł i wszystko od zeraSmile?


RE: Telewizja Online + sub sms? - Wojtek574 - 09-05-2016 21:31

Ja od siebie mogę powiedzieć i to jest moje zdanie! Według mnie to słabo to się opłaca ponieważ osoba ktora wejdzie aby sobie coś obejrzeć np film zobaczymy ze trzeba wysłać smsa aby oglądać odrazu wyłączy karte i bedzie gdzieś indziej szukać ciężko będzie przyzywaic ludzi aby wysłać smsa zeby mozna bylo ogladac większość pomysli ze to fejk no chyba ze będziecie mieli mega dobrą opinię i dużo osób będzie korzystać z waszej strony wtedy bedzie łatwiej ale na początku strasznie ciężko ale życzę ci powodzenia aby ci sie udało Wink


RE: Telewizja Online + sub sms? - mahuzz - 09-05-2016 21:55

(09-05-2016 21:31)Wojtek574 napisał(a):  Ja od siebie mogę powiedzieć i to jest moje zdanie! Według mnie to słabo to się opłaca ponieważ osoba ktora wejdzie aby sobie coś obejrzeć np film zobaczymy ze trzeba wysłać smsa aby oglądać odrazu wyłączy karte i bedzie gdzieś indziej szukać ciężko będzie przyzywaic ludzi aby wysłać smsa zeby mozna bylo ogladac większość pomysli ze to fejk no chyba ze będziecie mieli mega dobrą opinię i dużo osób będzie korzystać z waszej strony wtedy bedzie łatwiej ale na początku strasznie ciężko ale życzę ci powodzenia aby ci sie udało Wink

Wystarczy dobry landing page z fake chatem albo komentarzami.


RE: Telewizja Online + sub sms? - Armin Van Buuren - 09-05-2016 22:21

wez pod uwage prawa autorskie Wink ci co zarabiaja na tym dużą kase zazwyczaj mają firme zarejestrowaną gdzies w azji


RE: Telewizja Online + sub sms? - mahuzz - 09-05-2016 22:38

Nie mówiąc juz o tym, ze często operatorzy zabraniają takich działań.