Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe i duże cele - prosta realizacja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Małe i duże cele - prosta realizacja! (/Temat-Male-i-duze-cele-prosta-realizacja-133027)

Strony: 1 2


Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 09-05-2016 19:24

Witam serdecznie. Mam na imię Oskar jestem studentem, barmanem oraz prowadzę mała firmę barmańską. Zainteresował mnie temat zarabiania w internecie a w szczególności programy typu revshare. Obecnie uczestniczę w projekcie MxRevshare. Zainwestowałem w paczki 190$.

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Dziennik zakładam w celu motywacji do rozwoju oraz liczę na dużo ciekawych porad od bardziej doświadczonych forumowiczów.

Jeżeli chodzi o moje cele finansowe to:
- kupno samochodu jesień/zima 2016 (około 20 000 zł)
- Wakacje 2016 (proste wakacje Chorwacja/Bułgaria/Grecja)
- Robienie kolejnych kursów związanych z moim przyszłym zawodem (kursy kosztują od 1000 do 4000 zł)
- Wakacje zima/wiosna 2017 (tutaj już pełen wypas - Malediwy lub coś równie egzotycznego)
- kupno iPada (będzie bardzo pomocny w szkole)

- W dalszej perspektywie jakiś mały własny kąt Smile

Interesuje się również rozwojem osobistym, i do tego też mnie ma motywować ten dziennik. Jak napisałem wcześniej pracuje więc będę czynił dalsze inwestycje. Na początek zamierzam się skupić na MX, później możliwe, że zainwestuje w FutureAdPro. Czas pokaże! Big Grin


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 10-05-2016 14:25

Siemano! Na dzień dzisiejszy sytuacja przedstawia się następująco:

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Doinwestowałem 25$. Wartość posiadanych paczek pozwala mi na dokupowanie jednej paczki za 5$ codziennie. Inwestycja własnych środków myślę, że będzie trwała jeszcze około miesiąca-dwóch.

Najprawdopodobniej dzisiaj wejdę jeszcze do TrafficWaveSurfing. Co o tym sądzicie? Warto inwestować w tą firmę? Zachęcam do komentowania, jak wspomniałem w pierwszym poście jestem dość zielony w temacie zarabiania w internecie i każda nawet najmniejsza rada jest na wagę złota. Pozdro!


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - Wojtek574 - 10-05-2016 14:30

Powodzenia bede obserwował Wink


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - mahuzz - 10-05-2016 15:27

Props za Stefana Kurę na av Big Grin
Powodzenia! Wink


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 11-05-2016 15:27

Siema! Na dzisiaj sytuacja w MXRevShare prezentuje się następująco:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Nie ma zbyt dużych zmian. Sukcesywnie dokupuję paczki. MX według wielu uznawany jest za długofalowy, więc i ja zamierzam pozostać w programie na dłuższy czas żeby generować w miarę przyzwoity dochód pasywny.

Cały czas poszukuję jakiejś alternatywy do inwestycji prawdopodobnie będzie to trafficwavesurfing, na początek myślę, że będzie do kwota do 100$

Postanawiam wprowadzić do dziennika kilka ulepszeń. Będzie to:
- Stan konta:
#wypłaty zarobku internetowego
#dochód z pracy
#dochód z firmy
- Co zrobiłem dzisiaj żeby się rozwijać?
- Co zrobiłem dzisiaj dla siebie?
- Co mogę zrobić żeby być jeszcze lepszym?

Więc zaczynamy!:
Stan konta:100zł (na start)
- zarobek internetowy:0$
- dochód z pracy 0zł
- dochód z firmy 0zł

- Co zrobiłem dzisiaj żeby się rozwijać?
Przeczytałem kilka artykułów na temat fizjoterapii (mam nadzieję moja przyszła praca) oraz przeglądałem oferty szkoleń. Decyzja wkrótce

- Co zrobiłem dzisiaj dla siebie?
Dzisiaj przeznaczam dzień na odpoczynek. Wiem, że nie jest to nic spektakularnego ale przy moim dość szybkim tempie życia i "specyficznymi" godzinami snu raz na jakiś czas taki reset jest po prostu potrzebny.

- Co mogę zrobić żeby być lepszy?
Od jutra znowu zaczynam trzymać dietę. Pomimo tego, że regularnie trenuje to od 2-3 tygodni miałem całkowity spadek motywacji co do trzymania michyUndecided. Spróbuje pozyskać polecony do programu MX. Od jakiegoś czasu myślę o blogu, typowo męskim blogu (sport, samochody, zdrowe jedzenie, moda, kobiety, alkohole) jak myślicie jest jeszcze jakaś szansa na przebicie się gdzieś wyżej?

To tyle ode mnie! Piona!


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 12-05-2016 20:45

Siemano! Dokupione dwie paczuszki:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Powoli aczkolwiek sukcesywnie wszystko idzie do przodu. W Niedzielę lub na początku przyszłego tygodnia poczynię dalsze inwestycje, w ten lub inny program.

Założyłem również konto na ClixSense, jednak ze wszystkich ankiet mnie wywala i zarobki są praktycznie zerowe. Jakieś sprawdzone sposoby na zarabianie na clixsense?

Stan konta:100zł
- zarobek internetowy: 0$
- dochód z pracy: 0zł
- dochód z firmy: 0zł

- Co zróbiłem dzisiaj żeby się rozwijać?
Odbyłem praktyki na oddziale neurologii. Poza tym dzisiaj brak czasu na inne działania.
- Co zrobiłem dzisiaj dla siebie?
Przede wszystkim przypilnowałem diety. Treningu nie udało się wcisnąć pomiędzy praktyki i zajęcia...
- Co mogę zrobić żeby być lepszy>
Muszę popracować nad zarządzaniem czasem oraz spróbować uzyskiwać dochód internetowy z różnych źródeł.

Tyle ode mnie pozdrawiam! Big Grin


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - olekn1 - 15-05-2016 02:12

Powodzenia! Wink


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 15-05-2016 14:20

Siema! Dość ciężki weekend za mną. Była praca w klubie, zlecenie z firmy i ogólny zapierdziel. Jeśli chodzi o zarobek internetowy i MXRevShare sprawy mają się tak:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Ciągle reinwestuje. Dzisiaj wyklikałem 100 reklam. Dokupiłem dwie paczki. Juz 265$ pracuje na mnie codziennie Smile

Stan Konta: 250zł
- zarobek internetowy: 0$
- dochód z pracy: 398zł
- dochód z firmy: 0zł

Pieniądze które widnieją w "stanie konta" są to pieniądze oszczędzane przeze mnie na realizację moich celów finansowych. Reszta zarobionych pieniędzy przeznaczana jest na życie oraz kolejne inwestycję w siebie oraz programy internetowe. Dochód z firmy dodany będzie po rozliczeniu z moim wspólnikiem. Parę ładnych stówek wpadnie! Smile


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - oskarzechowski - 19-05-2016 12:54

Witam po krótkiej przerwie Smile W MXRevShare cały czas do przodu, cały czas reinwestycje:
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Myślę, że po dodatkowej inwestycji oraz ciągłym dokupywaniu paczek koło września będę mógł całkiem ciekawe pieniążki wyjmować Smile

Jeśli chodzi o pracę i firmę ciągły zapiernicz ale to tylko powód do zadowolenia.

Stan konta: 700zł
- zarobek internetowy: 0$
- dochód z pracy: 620zł
- dochód z firmy: 600zł

Ciągle szukam nowych sposobów na zarobek internetowy. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe sugestie proszę o małą podpowiedź.


RE: Małe i duże cele - prosta realizacja! - California - 19-05-2016 13:23

Będę obserwował Big Grin