Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki serwis? (/Temat-Jaki-serwis-133024)



Jaki serwis? - Potter - 09-05-2016 18:46

Jaki serwis polecacie? Dobry, dobrze wypłacany, popularny, polecany, bez wstepnego inwestowania i wypłaty na PP?


RE: Jaki serwis? - Wojtek574 - 09-05-2016 22:43

To zależy co chcesz robić suby,skracanie ppi itp...?

Warto napisać trochę więcej jaki ma być ten serwis nikt nie jest wróżka i nie wie jaki cie interesuje ktos sie bedzie produkował aby ci napisać serwisy a ty powiesz ze ci o cos innego chodziło. Również przez to ze nic nie napisałeś nikt ci nie odpowiedział. Proponuje poprawić temat i napisać nieco więcej Smile


RE: Jaki serwis? - pointsmaster - 10-05-2016 06:22

Ja mogę polecic G2A (poradnik w sygnaturce). Brak inwestycji, duże pole do działania i zarobki uzależnione od pomysłu i chęci. Wypłatki na PP oczywiście też są, minimum do wypłaty niewiele ponad €1, do osiągniecia nawet w kilka minut.


RE: Jaki serwis? - Potter - 10-05-2016 07:34

@Up nie, nie interesuje mnie takie pokręcone zarabianie

Chcę zarabiać na reklamach. Coś takiego jak mxrevshare tylko żeby wyplacalo na pp


RE: Jaki serwis? - todek78 - 10-05-2016 07:40

(10-05-2016 07:34)Potter napisał(a):  @Up nie, nie interesuje mnie takie pokręcone zarabianie

Chcę zarabiać na reklamach. Coś takiego jak mxrevshare tylko żeby wyplacalo na pp

Zapomnij o zarabianiu w revshare i wypłacaniu na PP. Jak nawet coś takiego znajdziesz, to trzymaj się od tego z daleka


RE: Jaki serwis? - Wojo-MyLead - 10-05-2016 09:46

Jak byłbyś zainteresowany zarabianiem poprzez SUB/SMS w naszym serwisie to zapraszam do kontaktu.
Pomogę Ci postawić pierwsze kroki Wink


RE: Jaki serwis? - pointsmaster - 10-05-2016 17:04

(10-05-2016 07:34)Potter napisał(a):  @Up nie, nie interesuje mnie takie pokręcone zarabianie

Chcę zarabiać na reklamach. Coś takiego jak mxrevshare tylko żeby wyplacalo na pp

Nie nazwał bym tego pokręconym. Tworzysz link, ktos w niego wchodzi i cos w ciągu 2-och lat kupi i masz prowizje. Do tego po pierwszym zakupie zostaje w Twojej sieci dozywotnio i za kazdy zakup jestes nagradzany. Ale to tylko luzna sugestia. Zarabiałem na tych niby "reklamach" przez pare ladnych lat i takie marnotrawienie czasu nie dla mnie. Revshare moze nie sa marnotrawieniem czasu, ale zeby cos sensownego wyjac to trzeba tez wlozyc, a to nie dla mnie....


RE: Jaki serwis? - mahuzz - 10-05-2016 19:53

każdy chwali swoje, bo refow szukają
nie zastanawiaj się, leadmore/firesub


Jaki serwis? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.