Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
~Blondynka też może - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ~Blondynka też może (/Temat-Blondynka-tez-moze-133010)

Strony: 1 2 3


RE: ~Blondynka też może - WillBarn - 10-05-2016 18:58

Z siedzenia na e-whoring'u i z własnego doświadczenia myślę to może być facet w przebraniu który czeka na gotowe niszebeka


RE: ~Blondynka też może - Inwestorka. - 10-05-2016 19:13

(10-05-2016 18:54)Dziq napisał(a):  Metod na tyle wejść jest wiele, ludzie głównie jadą na LP (landing page - strona WWW), fanpage'e, spam etc. Big Grin Poszukaj mentora, on by Ci wszystko najlepiej wytłumczył i pomógł zdobyć tego pierwszego wymarzonego leada. Wink
Raczej z pomocy mentora nie skorzystam, myślę że żaden mentor nie powie mi więcej niż wyczytałam i wyczytam z tego forum. Poza tym gdy dojdę do czegoś sama satysfakcja będzie większa. Gdy nie będzie mi szło i będę już zrezygnowana, wtedy pomyślę.

(10-05-2016 18:58)WillBarn napisał(a):  Z siedzenia na e-whoring'u i z własnego doświadczenia myślę to może być facet w przebraniu który czeka na gotowe niszebeka
Rozgryzłeś mnie Lol WillBarn chyba już pora zrezygnować z tej formy zarobku, za przeproszeniem ale jak widzisz dziewczynę na dyskotece to też zastanawiasz się czy ma penisa? Tongue


RE: ~Blondynka też może - Dziq - 10-05-2016 19:34

XXI wiek, kto by się nie zastanawiał Big Grin


RE: ~Blondynka też może - jlde - 10-05-2016 19:45

Hahahahaha, strach się bać Big Grin


RE: ~Blondynka też może - war43 - 11-05-2016 16:03

(10-05-2016 19:13)Inwestorka. napisał(a):  
(10-05-2016 18:58)WillBarn napisał(a):  Z siedzenia na e-whoring'u i z własnego doświadczenia myślę to może być facet w przebraniu który czeka na gotowe niszebeka
Rozgryzłeś mnie Lol WillBarn chyba już pora zrezygnować z tej formy zarobku, za przeproszeniem ale jak widzisz dziewczynę na dyskotece to też zastanawiasz się czy ma penisa? Tongue

Może dopiero wrócił z wakacji w Tajlandii Big Grin


RE: ~Blondynka też może - Begrezen - 23-06-2016 00:32

niestety koleżanka już kaputt Sex end


RE: ~Blondynka też może - Captain - 23-06-2016 02:39

Subskrypcje sms bazujące na naiwności i nieuwadze ludzi nigdy nie są dobrą drogą...


Co do programów pratnerskich etc powodzenia. Zdecydowanie nie jest łatwo na tym zarabiać, ale jeśli już komuś się uda w tym naprawdę mocno rozkręcić i mieć duże zaplecze to można zarobić chyba najwięcej ze wszystkich sposobów zarabiania w necie.


RE: ~Blondynka też może - miras4567 - 23-06-2016 07:30

Też słyszałem, że Begrezen to bardzo dobry mentor
Sex