Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
~Blondynka też może - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ~Blondynka też może (/Temat-Blondynka-tez-moze-133010)

Strony: 1 2 3


~Blondynka też może - Inwestorka. - 09-05-2016 09:09

Hej nazywam się KasiaSmile, trafiłam na to forum parę tygodni temu. Ze sceptycznym podejściem zaczęłam przeglądać wątki, czuje że mnie to wkręciło bo przeczytałam chyba wszystkie poradniki jakie znalazłam.Tongue Postanowiłam, więc że założę konto i spróbuje własnych sił. Zdjęcia zarobków niektórych z Was przyprawiły mnie o ból głowy.

Jakiś czas temu przeczytałam na jakimś blogu, że przez internet też można zarabiać. Co więcej dochód ten może być nieograniczony. Zaczęłam szukać więcej na ten temat, no i jestem Idea

Na początku zacznę od subskrypcji lub premium, bo wydaje się to mało skomplikowane. Mimo tego co myślicie, bardzo szybko uczę się nowych rzeczyTongue
Następnie będę się kształciła w kierunku programów partnerskich, może nawet ogarnę swojego bloga lub stronę.
Myślicie że to dobra droga?
Śmiało wypowiadajcie się w moim temacieWink


RE: ~Blondynka też może - California - 09-05-2016 09:14

#Pierwszy!
A tak serio to powodzenia i będę obserwował, również jestem nowy na forum, także zobaczymy nasze postępy Big Grin


RE: ~Blondynka też może - marcel_kk - 09-05-2016 09:51

Bardzo dobry kierunek.
Powodzenia.


RE: ~Blondynka też może - TMH - 09-05-2016 10:31

Również zaczynam dopiero Big Grin Będę obserwował i porównywał Tongue


RE: ~Blondynka też może - olekn1 - 09-05-2016 10:39

Powodzenia! Wink

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: ~Blondynka też może - Karimes - 09-05-2016 10:55

Powodzenia Smile


RE: ~Blondynka też może - dzejkobs - 09-05-2016 11:24

Powodzenia ! Będę obserwował Smile


RE: ~Blondynka też może - Artinesse - 09-05-2016 11:33

Życzę dużych zarobków Smile pomysły masz dobre, teraz powolutku przejdź do działania.
Powodzenia!


RE: ~Blondynka też może - kamson24 - 09-05-2016 11:41

Mmmm, chetnie bede sie rejestrował z ref linków impreza

Powodzenia


RE: ~Blondynka też może - Tomcato - 09-05-2016 11:48

Powodzenia Smile Pierwszym krokiem powinno być znalezienie dobrego mentora. Bo łatwo w tym biznesie stracić chęci po kilku pierwszych porażkach. Potrzebujesz kogoś kto poprowadzi Cię za rękę i pokaże co i jak Smile na forum na pewno znajdziesz sporo takich osób Smile