Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! (/Temat-NEWSY-PO-LISTOPADOWYM-RESTOCKU-133)



NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Admin - 25-11-2009 00:29

Oto najważniejsze informacje z facebooka !



Dziękujemy za wszelkie opinie o dzisiejszym restocku. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli odkupiłeś legalnie nagrodę, to ją dostaniesz ! Może nam trochę czasu zająć przetwarzania tych zleceń, które są niekompletne, ale nie przejmuj się i dzięki z góry za cierpliwość i członkostwo w wersji beta witryny.


Im about to awnser all of the main questions in one go ok: If you recieved a different email from the one you redeemed like you redeemed an ipod but it says psp, then you are fine dont worry you should still get what you orginally redeemed! If you recieved multiple emails, this is just a bug and your order WILL NOT be cancled, dont worry! If your email confirmation only has # then this is fine you will still get your item(s) so dont worry PTZ are not taking away yet this may be because they just havnt updated yet so dont worry AND Finally LOCKERZ IS NOW BACK ONLINE SO GET REDEEMING IF YOU HAVE NOT ALREADY!


LOCKERZ: yes thats fine all its is that there is a bug with the email system and you will still receive your item fine. if your PTZ havent been taken away yet its becasue they are doing it all as we speak thats why the site is down at the moment. as long as you have got an email your getting your prize thanks


ALL REDEEMS WITH OUT A NUMBER AND JUST A # WILL STILL RECIEVE THERE ORDER


To all members who have received an order receipt with no order number, We're sorry to inform you that your prizes will not get to destination. If you have a number #0 then your prize is up in the database and we have been notified. Otherwise, if you have only # or similar in your e-mail, we are very sorry to tell you that the prize is not going to get shipped. That's just a junk automatical





Dość trudno to rozgryść jako iż raz mowią iż userzy mają płot "#" w zamówieniu dostaną nagrode po czym nastepnie na facebooku pisze że im bardzo przykro jednak userzy z #0 dostaną nagrode jednak userzy z samym # niestety nie ...

Czas pokaże, jednak jeśli to prawda to byłby to zdecydowanie najwiekszy z wszystkich restocków ... i jest to troche nieprawdopodobne ponieważ nie wiem czy na facebooku była osoba która NIC nie wygrała ....


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Kleszczman - 25-11-2009 22:29

Jako że wcześniej jedynie Z-listerzy mogli tylko szaleć po dziale REDEEM, to wybrali co chcieli.
Teraz jednak Lockerz odblokowało owy dział i każdy może zobaczyć na własne oczy w czym vipy przebierały Wink

P.S. Mieli tego troche Smile


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - piotree - 25-11-2009 22:36

Hmm... Dziwne to już się robi. Jednak wczoraj zamówiłem Nintendo Wii (fakt nie odjęło mi punktów) na mailu dostałem # ale dzisiaj przyszedł mail z jakimś numerem. Liczę, że to numer zamówienia. Poczekamy zobaczymy...


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Admin - 25-11-2009 22:42

(25-11-2009 22:36)piotree napisał(a):  Hmm... Dziwne to już się robi. Jednak wczoraj zamówiłem Nintendo Wii (fakt nie odjęło mi punktów) na mailu dostałem # ale dzisiaj przyszedł mail z jakimś numerem. Liczę, że to numer zamówienia. Poczekamy zobaczymy...

no nie pierdol Big Grin kurde super ! to jest to ! oni napisali ze wyślą każdemu numer zamowienia ! jednak nie myślałem że to będzie tak szybko!!
jeśli mogłys zrobic screen to z pewnościa będe w stanie udzielić dokładniejszych informacji !


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - piotree - 25-11-2009 22:51

http://img69.imageshack.us/img69/2945/beztytuufi.jpg masz. Mam nadzieję, że to nie żaden fake...


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Admin - 25-11-2009 22:55

ajj to jeszcze nie to, niestety Tongue napisali Ci jedynie że nagroda dojdzie nawet gdy masz #0 lub #
a tytul to numer zgłoszenia nie nagrody ale nie martw się dostaniesz to nintendo !


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - jakubixioraczek - 27-11-2009 20:19

Jak fajne to uczucie musi być wygrać nagrode (szkoda że tego nie doznałem Sad ) Smile ahh...


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Simon - 27-11-2009 21:49

mam pytanko... czy lockerz urządzi jeszcze w listopadzie jeden restock dla wszystkich? czy już był Wink?


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Kleszczman - 27-11-2009 21:56

Jeszcze nie było ale obiecali że w tym miesiącu dla zwykłych użytkowników będzie Smile tylko nie wiadomo kiedy Sad


RE: NEWSY PO LISTOPADOWYM RESTOCKU ! - Simon - 27-11-2009 22:40

no to dobrze uff... już myślałem że nie zgarne w tym miesiącu psp Smile