Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to za debil ja sie pytam :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co to za debil ja sie pytam :D (/Temat-Co-to-za-debil-ja-sie-pytam-D-132985)

Strony: 1 2 3


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Vesania00 - 09-05-2016 18:47

Trzeba być pustym, żeby się na coś takiego nabrać...


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Miedziany - 09-05-2016 18:55

/to raczek nie FS bo na gs jest inna tresc smsa


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - jlde - 09-05-2016 19:03

A czy przypadkiem jak ten cwaniaczek nie wpisze kilku kodów zwrotnych ze swojego IP, to nie wyłapie bana? Przecież tego typu serwisy chyba mają zabezpieczenia przed takimi nadużyciami Big Grin


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Czaq - 09-05-2016 19:28

(09-05-2016 18:55)Miedziany napisał(a):  /to raczek nie FS bo na gs jest inna tresc smsa

Chociaż numer oraz początek "ag." się zgadza Smile Więc firesub, eforsa lub hotcash.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - devilll - 09-05-2016 20:08

(09-05-2016 19:03)jlde napisał(a):  A czy przypadkiem jak ten cwaniaczek nie wpisze kilku kodów zwrotnych ze swojego IP, to nie wyłapie bana? Przecież tego typu serwisy chyba mają zabezpieczenia przed takimi nadużyciami Big Grin

Firesub np akceptuje takie działanie, że sam wpisujesz kody wysłane od ludzi. Firesub ma w tresci ag.chceto, więc oni chyba odpadają.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - mahuzz - 09-05-2016 20:27

(08-05-2016 18:17)devilll napisał(a):  Zapewne konto jakiegoś kumpla użytkownika WOLU albo nawet i jego samego, bo to on działał i sprzedawał później metode polegającą na tym, aby kraść konta i wysyłać takie wiadomości.

To fajnych rzeczy się dowiadujemy Wink Kategorycznie zabronione i powinna być kara ze strony serwisu jak i zgłoszenie prawne.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Bidbar96 - 10-05-2016 22:20

Na eforsie są zabezpieczenia w postaci mozliwosci wygenerowania z 1 IP 3 leadów w ciągu dnia, o ile dobrze pamietam


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - HEI$ENBERG - 19-05-2016 00:58

(08-05-2016 18:17)devilll napisał(a):  Zapewne konto jakiegoś kumpla użytkownika WOLU albo nawet i jego samego, bo to on działał i sprzedawał później metode polegającą na tym, aby kraść konta i wysyłać takie wiadomości.

A coś zmienia jak komuś ukradnie konto i wyśle taką treść? Chyba nie, przecież to i tak na jedno wyjdzie, musieliby dojść do niego po ip, a zapewne zmienia więc gówno można mu zrobić zapewne.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Karewer - 19-05-2016 06:27

A ja zapytam z innej beczki. Co robi tutaj ten wątek, skoro nie dotyczy on Leadmore, bo LM nie ma premek?

@[Majka] Mogłabyś? Smile


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - HEI$ENBERG - 19-05-2016 10:13

(19-05-2016 06:27)Karewer napisał(a):  A ja zapytam z innej beczki. Co robi tutaj ten wątek, skoro nie dotyczy on Leadmore, bo LM nie ma premek?

@[Majka] Mogłabyś? Smile

W przypadku próby ujęcia delikwenta taki post jest stosowny, gdzie miałby go niby wstawić gdyby posiadał również link, a nie znał sieci? Taki wypadek mógłbym usprawiedliwić, natomiast ten według mnie nie wnosi nic gdyż nie ma linku poza samą prześmiewczą treścią. Wink