Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co to za debil ja sie pytam :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co to za debil ja sie pytam :D (/Temat-Co-to-za-debil-ja-sie-pytam-D-132985)

Strony: 1 2 3


Co to za debil ja sie pytam :D - malpa2 - 08-05-2016 17:21

[Obrazek: dziee.png]

Nie wiem z jakiego to serwisu, czy z leadmore? Ale wstawiam w tym dziale. Wnioskuje o ban dla takiego śmiecia... ludzie wymyślajcie coś na poziomie, a nie takie coś, bo jak ktoś sie wkurzy i pójdzie w tym na policje to bekniecie. sms 0zł jasne... dno dna..


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - WillBarn - 08-05-2016 17:27

Leadmore ma tylko suby Big Grin A to jak byk jest Premium,Już znane jest na firesub od pewnego użytkownika który sprzedawał sposób, Ps konto z phishingu zapewne


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - DzejkobPL - 08-05-2016 17:32

Mój znajomy ostatnio otrzymał taką samą wiadomość... Nabrał się. facepalm
Ale wyglądało to dosyć realistycznie, ponieważ napisało do niego konto z pishingu osoby, którą dobrze znał. Wink


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - ktostujest - 08-05-2016 17:33

Firesub Smile stare i nie modne Smile


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - aruna91 - 08-05-2016 17:55

Jeżeli nie ma podanego linku to jak taką osobę odnajdzie dany serwis?
Bezsensowny temat i to w złym miejscu.
No ale banik się należy Big Grin. Takich ludzi trzeba tępić.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - devilll - 08-05-2016 18:17

Zapewne konto jakiegoś kumpla użytkownika WOLU albo nawet i jego samego, bo to on działał i sprzedawał później metode polegającą na tym, aby kraść konta i wysyłać takie wiadomości.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - bananmma - 08-05-2016 18:36

Ban za takie coś bo potem przypały są. Ludzie to nie myślą co robią...


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - Cromiell - 09-05-2016 07:36

Przecież setki takich wiadomości codziennie wędrują po FB. Nie znasz nicku tej osoby - mogłeś chociaż wyciągnąć link do oferty żeby móc zaraportować do danego serwisu (jeżeli Ci na tym tak zależało). W innym razie temat bez większego sensu.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - daniel42na - 09-05-2016 07:45

Nie chcę się czepiać, ale publikowanie takich rzeczy na pewno nie sprawi, że będzie takich sytuacji mniej... wręcz odwrotnie. Bardzo odwrotnie. Radzę skasować.


RE: Co to za debil ja sie pytam :D - qwertybsk - 09-05-2016 18:03

caps lockiem darmowy Jerk2