Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy starter + doładowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy starter + doładowanie (/Temat-Darmowy-starter-doladowanie-132975)



Darmowy starter + doładowanie - Kleju93 - 08-05-2016 15:23

Mobile Vikings wystartował w Polsce 4 grudnia 2013 i od tej daty wprowadza coraz lepsze oferty. Do końca kwietnia 2016 klienci Mobile Vikings mieli możliwość otrzymania startera tylko po opłaceniu pakietu (10, 19, 24 lub 29 złotych), ale z początkiem maja 2016 wprowadzili możliwość odebrania startera zupełnie za darmo oraz możliwość doładowywania konta karty doładowaniami PLAY (w salonach, zdrapkami oraz przez stronę doładowań play).

Jak otrzymać darmowy starter?
Wystarczy złożyć zamówienie tutaj:
http://doladowania-za-darmo.pl/rejestracja.html

Jak otrzymać darmowe doładowanie 19 zł? [METODA 1]
Wystarczy złożyć zamówienie z w/w linku, a po trzecim doładowaniu za kwotę minimum 19 zł otrzymasz 19 Punktów Vikinga, które możesz wymienić na doładowanie 19 złotych!
UWAGA! To doładowanie otrzymasz tylko, gdy zarejestrujesz się z czyjegoś polecenia, a w/w link jest moim linkiem polecającym.

Jak otrzymać darmowe doładowanie 19 zł? [METODA 2]
Polecając operatora Mobile Vikings Twoim znajomym.
Za każdą osobę, która złoży zamówienie z Twojego polecenia, a następnie doładuje konto za minimum 19 złotych otrzymasz 19 Punktów Vikinga, czyli doładowanie 19 złotych...

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego ja wybrałem Mobile Vikings, odwiedź tę stronę:
https://mobilevikings.pl/jestem/kleju


RE: Darmowy starter + doładowanie - Victoremque - 09-05-2016 15:41

Zamówiłem właśnie starter... Wiesz może czy jest jakiś kod na rok ważności konta tak jak to jest w innych sieciach?


RE: Darmowy starter + doładowanie - geraxon - 09-05-2016 17:05

w wikingach konto jest ważne cały rok po każdym doładowaniu, tylko pakiety są na 31 dni


RE: Darmowy starter + doładowanie - Kleju93 - 11-05-2016 23:40

Wydaje mi się, że warto korzystać z metody nr 2...
[Obrazek: 66712e958acf4591e200129c4f8cfa7c.png]


RE: Darmowy starter + doładowanie - Fsociety - 28-06-2016 07:22

Czy za każde doładowanie znajomego dostajemy te 19 punktów Vikinga? Czy tylko za pierwsze doładowanie? Smile


RE: Darmowy starter + doładowanie - Kleju93 - 29-06-2016 22:56

(28-06-2016 07:22)Fsociety napisał(a):  Czy za każde doładowanie znajomego dostajemy te 19 punktów Vikinga? Czy tylko za pierwsze doładowanie? Smile

Tylko za pierwsze


RE: Darmowy starter + doładowanie - Fsociety - 29-06-2016 22:57

Szkoda Sad


Darmowy starter + doładowanie - Vasaki - 23-02-2018 07:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.