Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku (/Temat-Druga-subskrypcja-blokuje-zrodlo-adres-pliku-132972)

Strony: 1 2


Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - bananmma - 08-05-2016 12:57

Cześć, problem moim zdaniem jest taki w LeadMore, że przy włączonej drugiej subskrypcji osoba nie zobaczy źródła pliku czyli adresu gdzie ktoś rzeczywiście znajdzie to czego szuka. Zobaczy go dopiero, kiedy wypełni drugą subskrypcję.
Moim zdaniem powinno zostać to jakoś poprawione, a nie chcę wyłączać drugiej subskrypcji bo mam z niej dobre pieniądze. Może jakoś da się to poprawić, żeby po wypełnieniu pierwszej subskrypcji osoba zobaczyła również źródło/adres pliku ale i również pokazała się druga subskrypcja. Co o tym sądzicie?


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - bananmma - 11-05-2016 15:00

Czy ktoś się tym zainteresuje? Moim zdaniem uniemożliwia to żeby zarabiać trochę bardziej fair.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - Dante_/ - 11-05-2016 16:17

Według mnie to LeadMore musi w takim razie zrobić, że adres pliku powinien otwierać się w drugiej karcie, bo inaczej to raczej trudno zrobić, żeby druga oferta się wyświetlała.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - bananmma - 11-05-2016 16:40

Szanowne Leadmore proszę o wypowiedź czy da radę coś z tym zrobić. Pozdrawiam.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - szykiryki - 11-05-2016 16:51

@[Leadmore], prosimy o stanowisko


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - Czaq - 11-05-2016 16:53

Rozmawiałem z administracją o tym i adres do pliku zostaje wyświetlony dopiero po uzupełnieniu drugiej subskrypcji.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - Dante_/ - 11-05-2016 17:04

(11-05-2016 16:53)Czaq napisał(a):  Rozmawiałem z administracją o tym i adres do pliku zostaje wyświetlony dopiero po uzupełnieniu drugiej subskrypcji.

Więc tak jak pisałem jedynie LeadMore może sobie z tym poradzić w sposób taki, że adres pliku będzie otwierał się w drugiej karcie, a na pierwszej będzie wyświetlana druga subskrypcja. Oczywiście zmniejszy to ilość wejść, bo dużo osób po dostaniu pliku wyłączy tą drugą kartę, ale inne wyjścia raczej nie ma.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - Leadmore - 12-05-2016 08:07

Oczywiście możemy zrobić coś takiego ale drastycznie zmniejszy to skuteczność drugiej subskrypcji. Dodaliśmy w lewym rogu "krzyżyk", który pozwala wyłączyć reklamę i wtedy użytkownik ma dostęp do pliku.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - aruna91 - 12-05-2016 20:54

I przez to najprawdopodobniej konwersja z lokalizatora mi spadła Smile.

Zobaczymy w najblizszych dniach Wink Czy to był mądry wybór.


RE: Druga subskrypcja blokuje źródło/adres pliku - stachupumpa - 13-05-2016 06:42

U mnie też spadła. Czy możecie wrócić do poprzednich ustawień i dać ta opcje z krzyzykiem tylko dla osób które by to chciały?