Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do tworzenia kont na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bot do tworzenia kont na facebooku (/Temat-Bot-do-tworzenia-kont-na-facebooku-132950)

Strony: 1 2


Bot do tworzenia kont na facebooku - Xaimeer - 07-05-2016 18:35

1.Nazwa przedmiotu : Bot do tworzenia kont na facebooku
2.Opis przedmiotu :
Bardzo szybko tworzy konta. Najlepiej uzywać proxy ale ja osobiście używam vpna.
3.Zdjęcia :



4.Kontakt : Priv
5.Cena : $5.79 / msc
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

PS: Jak ktoś chce przetestować bota, wymienic sie za coś albo chce tanie konta na fb to piszcie Smile

JESZCZE JEDNA PROPOZYCJA: Mogę komuś postować na grupach za drobną opłatą. Także piszcie na priv potem gg i na pewno się dogadamy Big Grin


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - Robaczek12 - 07-05-2016 19:27

Ja jestem zainteresowany kontami na FBSmile


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - ClassAxion - 07-05-2016 19:35

/del

@down nic do Ciebie nie mam ale i tak się pewnie ktoś przyczepi :/


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - Xaimeer - 07-05-2016 19:47

W porozumieniu z nim sprzedaje licencje do tego bota. Podejrzewam że jakiś szeryf za chwile napisze że coś jest nie tak... Czy wy po prostu nie chcecie tego bota wśród użytkowników zarabiam.com czy jak?

Serio działa nie najgorzej Smile


Odp: Bot do tworzenia kont na facebooku - jupp82 - 07-05-2016 20:35

Wiesz powiem tak. Nie chce mi sie wierzyc w jego dzialanie po prostu. Dlaczego? Jakis czas temu zglaszalem sie z takim projektem do kilku informatykow w tym i na tym forum. I zaden nie chcial sie podjac z powodow bezpieczenstwa stosowanych przez FB. A to weryfikacja emaila? Albo telefoniczna? Jak to obejsc niemanualnie? Takze czekam na pierwszych kupujacych. Bedzie rewolucja na forum niektorym sie biznes zamknie. Coz wolny rynek.


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - Xaimeer - 07-05-2016 20:43

Ten bot nie obchodzi weryfikacji tel i email. Jednak jeśli ktoś tworzy konta na fb to znacząco skraca mu to czas.


Odp: Bot do tworzenia kont na facebooku - jupp82 - 08-05-2016 08:22

Aha czyli to nie do konca bot robiacy konta od A do Z. Weryfikacje telefoniczna i mailiwa trzeba przejsc samemu. Ja w takim razie odpadam zalozenie konta jednoczsne z mailem zajmuje mi 1,5 min. Co prawda potem musze uzupelnic fotki i profil ale to juz wedlug uznania.


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - ktostujest - 08-05-2016 08:41

Jak mozna kupic konta to jestem zainteresowany Wink


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - Klin - 08-05-2016 09:52

@[Xaimeer] podeślij mi do testu, napisze stosowny komentarz w temacie


RE: Bot do tworzenia kont na facebooku - fabian51 - 10-05-2016 23:17

Xaimeer heh niezle to sobie przerobiles od mojego kolegi!!!!