Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Książki SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Książki SEO (/Temat-Ksiazki-SEO-132942)



Książki SEO - Bartezx1997 - 07-05-2016 14:18

Witam.
Jakie polecacie książki/kursy o tematyce SEO?


RE: Książki SEO - paweuq - 07-05-2016 18:54

Wpisz w google "darmowy kurs pozycjonowania" Smile(Drugi pozycja) i zapoznaj się z nim. Żadna książka Ci nie potrzebna, tylko praktyka, tylko tak możesz się nauczyć pozycjonowania. Kup kilka domen, zrób strony lub nawet templatki uzupełnij treścia i napisz kilka artykułów potem je podlinkuj preclami a precle podlinkuj komentarzami z blogów. Oczywiście artykuły muszą być dobrej jakości bez spamu. Taka prosta recepta na SEO.


RE: Książki SEO - s_matysik - 05-06-2016 13:23

pod zupełne podstawy podstawy jak to działa to polecam
Kod:
http://helion.pl/ksiazki/pozycjonowanie-i-optymalizacja-stron-www-jak-sie-to-robi-wydanie-iii-bartosz-danowski-michal-makaruk,pozop3.htm
ze szkoleń stacjonarnych mogę polecić
Kod:
http://xannsem.com/szkolenia

a potem już tylko testy, testy i testy które są podstawą działań każdego seowca


RE: Książki SEO - wasia90 - 07-06-2016 09:30

Wystarczy wyszukać frazę" blog o pozycjonowanu " albo " blog seo " i masz dobrych pozycjonerów. Każdy z nich ma kursy. A skoro są w TOP3 to znaczy, że powinni znać się na rzeczy.


RE: Książki SEO - s_matysik - 07-06-2016 19:32

(07-06-2016 09:30)wasia90 napisał(a):  " blog o pozycjonowanu " " blog seo "
A skoro są w TOP3 to znaczy, że powinni znać się na rzeczy.
przecież pod te frazy nikt się nie pozycjonuje, i konkurencja jest żadna
jak będziesz słuchał się tych blogów z top3 to będziesz czekał na topy latami..
bo tam mówią że linki są złe, że linki muszą być tematyczne i inne podobne bzdury


RE: Książki SEO - wasia90 - 08-06-2016 08:10

(07-06-2016 19:32)s_matysik napisał(a):  
(07-06-2016 09:30)wasia90 napisał(a):  " blog o pozycjonowanu " " blog seo "
A skoro są w TOP3 to znaczy, że powinni znać się na rzeczy.
przecież pod te frazy nikt się nie pozycjonuje, i konkurencja jest żadna
jak będziesz słuchał się tych blogów z top3 to będziesz czekał na topy latami..
bo tam mówią że linki są złe, że linki muszą być tematyczne i inne podobne bzdury

Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Wszystko co się nauczyłem z tych blogów przekłada się na to, że każda frazę na której mi zależy mam w top 10, dużo w top3 i część top 1.


RE: Książki SEO - Nope - 21-06-2016 15:53

Podstawy możesz złapać z jakiś blogów czy książek ale polecam przeglądać fora o pozycjonowaniu i tam wyszukiwać metody i czytać porady.

Książki nie są dobre, ponieważ wszystko dynamicznie się zmienia i może okazać się, że metodą z książki bardziej zaszkodzisz, niż pomożesz.
I tak jak s_matysik napisał wyżej... testy.