Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na uploadzie bez promocji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zarabianie na uploadzie bez promocji? (/Temat-Zarabianie-na-uploadzie-bez-promocji-132920)



Zarabianie na uploadzie bez promocji? - MickeyHuntr - 06-05-2016 22:54

Witam, czy istnieje jakiś serwis na który mógłbym wrzucać pliki i nie martwić się o promocje? Coś na zasadzie chomikuj, gdzie za pobrania nabija punkty, tyleże chciałbym coś takiego spieniężyć.


RE: Zarabianie na uploadzie bez promocji? - dazy19 - 20-05-2016 12:12

przyłączam się do pytania ale chyba to by było za piękne by było prawdziwe Tongue


RE: Zarabianie na uploadzie bez promocji? - mahuzz - 21-05-2016 20:49

bez promocji raczej nie. tylko PPD(nie PPA), typu catshare - za pobrania dostajesz $, ale to i tak wymaga promocji.


RE: Zarabianie na uploadzie bez promocji? - kermit1906 - 11-06-2016 19:19

Uploaduj na jakiś serwis PPD a następnie na chomikuj zaindexuj co chcesz i w opisie lub notatniku wstaw linki : D


RE: Zarabianie na uploadzie bez promocji? - MickeyHuntr - 11-06-2016 21:34

Kiedyś miałem takie pięknie dopieszczone konto, ale straciłem dostęp Sad O tyle fajnie miałem zrobione, że miałem TONY muzyki, która była ładnie otagowana, każdy folder miał opis ze zdjęciem albumu itd.