Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NewLife Button - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: NewLife Button (/Temat-NewLife-Button-132910)



NewLife Button - Eloszka - 06-05-2016 16:47

Witam serdecznie mam pytanie. Jeżeli otrzymam od tej firmy psc np. 20 zł to muszę się z tego rozliczać? skarbówka czy pit na koniec roku. Proszę o odpowiedź Smile


RE: NewLife Button - Xanthi - 06-05-2016 16:56

(06-05-2016 16:47)Eloszka napisał(a):  Witam serdecznie mam pytanie. Jeżeli otrzymam od tej firmy psc np. 20 zł to muszę się z tego rozliczać? skarbówka czy pit na koniec roku. Proszę o odpowiedź Smile


A na cholerę? Nie podajesz żadnych danych, więc bez przesady Wink


RE: NewLife Button - Eloszka - 06-05-2016 17:02

Pytam zeby potem nie było nie jasności. a ten kod co otrzymam moze odać komuś? i nie muszę i wyłacznie ja z niego skorzystąć?


RE: NewLife Button - Xanthi - 06-05-2016 17:11

(06-05-2016 17:02)Eloszka napisał(a):  Pytam zeby potem nie było nie jasności. a ten kod co otrzymam moze odać komuś? i nie muszę i wyłacznie ja z niego skorzystąć?

Możesz z nim zrobić co chcesz Smile Najpierw trzeba go najpierw dostać, bo na FB piszą ze ludzie3 tygodnie już czekają i nadal nie dostali Wink Sam czekam na 3 kody, ale jeszcze nie minęły 2 tygodnie Smile


RE: NewLife Button - Eloszka - 06-05-2016 17:26

A nie bedzie nikt dociekał skąd uzyskałem te kody to psc? oni zakupuja i wysyłaja otrzymane kody czy jak to u nich jest?


RE: NewLife Button - Na 5tyk - 06-05-2016 17:41

A skąd mają wiedzie, że dostałęś kod :|?


RE: NewLife Button - Eloszka - 06-05-2016 17:46

A wiadomo moze musza informować ile wysyłaja i na jaki adress email czy cos Wink
A jak wam idzie na tym zarabianie? i le juz wyciagneliscie?


RE: NewLife Button - Makadamik - 06-05-2016 18:20

(06-05-2016 17:46)Eloszka napisał(a):  A wiadomo moze musza informować ile wysyłaja i na jaki adress email czy cos Wink
A jak wam idzie na tym zarabianie? i le juz wyciagneliscie?

Zadajesz takie pytania jakbyś brał udział w tajnych, czarnych inwestycjach :v. Zarobiłem 20zł i nie używam tego już, szkoda mi baterii na reklamy, które są teraz tylko w formie filmów


RE: NewLife Button - Eloszka - 06-05-2016 18:23

czuje ze nie opłaca sie tyle pościecać czasu na tak małe zarobki. trzeba siedzieć i siedzieć a te 200 diaxów nie tak szybko zdobyć ;/
i te reklamy. 10 reklam i trzeba czekać az sie znowu "odnowią", trochę lipne mom zdaniem. tak u mnie jest.