Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoiny za pieniądze z paypala - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoiny za pieniądze z paypala (/Temat-Bitcoiny-za-pieniadze-z-paypala-132897)



Bitcoiny za pieniądze z paypala - Dexper - 06-05-2016 11:37

Polecicie mi jakiś serwis gdzie kupię każdą ilość bitcoinów przy pomocy paypala?


RE: Bitcoiny za pieniądze z paypala - mikuss - 06-05-2016 11:41

serwisu raczej nie ma żadnego, natomiast na Naszym forum są takie oferty, że kupisz btc za paypal


RE: Bitcoiny za pieniądze z paypala - djMruczekk - 07-05-2016 07:56

Spytaj Melomana nie dawno wymieniał jeszcze paypala na btc nie wiem jak teraz Smile


RE: Bitcoiny za pieniądze z paypala - Meloman - 07-05-2016 08:57

(07-05-2016 07:56)djMruczekk napisał(a):  Spytaj Melomana nie dawno wymieniał jeszcze paypala na btc nie wiem jak teraz Smile
Niestety aktualnie nie wymieniam za PayPala, ale dzięki za polecenie Big Grin
Polecam wam też nie używać tego złodziejskiego procesoru, tylko jakiś normalny typu Skrill, Neteller Smile


RE: Bitcoiny za pieniądze z paypala - chmura86 - 07-05-2016 11:03

jest opcja za ten typ platniczy kupic btc ale to musze byc na kompie. z tego co pamietam trzeba zarejestrowac sie virwoxie czy cos takiego tam wplacasz dolary z paypala kupujesz cos tan a nastepnie zamieniasz to na btc czy teraz dziala nie wiem bo ost raz wymienialem tam jakies 3miechy temu


RE: Bitcoiny za pieniądze z paypala - Dexper - 07-05-2016 16:02

Już uzyłem jednej z zagranicznych stron Smile

Paypal używam tylko i wyłącznie dlatego, że coś tam na nim jeszcze mam i czasami coś dochodzi a zmienić płatności nie mogę Smile

Dzięki wszystkim za chęci. Pozdrawiam