Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagraniczne telefony z forexa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zagraniczne telefony z forexa (/Temat-Zagraniczne-telefony-z-forexa-132891)



Zagraniczne telefony z forexa - rzdr - 06-05-2016 09:50

Od pewnego czasu mam telefony z forexa, rozmowa po angielsku? skąd mają mój nr czy u Was tez coś takiego się zdarzyło?


RE: Zagraniczne telefony z forexa - vojtec - 06-05-2016 17:43

A rejestrowałeś się u jakiegoś brokera (typu plus500)? Właściciel każdej strony, na której podajesz numer telefonu przy rejestracji/weryfikacji może sprzedać bazę takich numerów i później studenty z callcenter prześladują biednych abonentów.

Od czasu do czasu i do mnie dzwonią, jeżeli zbyt często się to powtarza to najprościej numer zmienić.


RE: Zagraniczne telefony z forexa - iPlusOfficial - 07-05-2016 20:19

Lub zablokować połączenia od danych/nieznanych numerów. Jest to dostępne we więszości smartfonów. Smile Wtedy dzwonić do ciebie mogą tylko kontakty, lub wszyscy oprócz wybranych numerów.


RE: Zagraniczne telefony z forexa - MaLiN - 07-05-2016 20:38

Po prostu mów po polsku, nawet jak rozumiesz angielski - najlepsza metoda na to aby więcej nie dzwonili Wink


RE: Zagraniczne telefony z forexa - drynd3k - 14-08-2016 19:42

Pewnie sprzedają bazy telefonów klientów innym firmom z uwagi na tą samą grupę docelową.
Też sporo telefonów dostaję. Nawet myślałem, żeby zrobić ich w jajo i przy rejestracji podawać numery komórkowe ludzi z call center Jerk