Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niedziennik Dobrego Dilera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Niedziennik Dobrego Dilera (/Temat-Niedziennik-Dobrego-Dilera-132877)

Strony: 1 2 3


Niedziennik Dobrego Dilera - dobrydiler - 05-05-2016 21:27

Na początek wypadało by się przedstawić ...

A wiec jestem Karol na forum jestem już od roku próbowałem już wielu metod zarabiania . Zacząłem od skracania zarobiłem na nim ok 50 zł może mniej. Potem zarabiałem na PPI nie pamiętam ile zarobiłem ok 100-150 zł . Był czas na SUBY tam zarobiłem najwięcej ok 300 zł ale to nie jest to ... Zarobiłem tam dzięki moim leading page (czy jak tam się to pisze Wink ) które są udostępnione w strefie. To chyba wszystko ...
A nie nie wszystko jeszcze były BTC dzięki nich to zarobiłem majątek ... max 2 $

Co teraz planuje ..
Hmm o to jest pytanie nie jestem jeszcze przekonany ale jedyny pomysł to powrót do PPI ale z nowymi pomysłami . Chyba że Wy podrzucicie jakiś pomysł ??


Co zamierzam ...
- Myśleć i to intensywnie Smile
- Nauczyć się programowania (C# )
- Zacząć zarabiać

Moje cele :
- Nowy laptop.

To chyba wszytko Smile Jak macie jakieś sugestie to piszcie Smile

PS. Jaki jest najtańszy hosting www nadal mintshost jeśli tak to gdzie WPLN kupie ?


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - Dziq - 05-05-2016 21:30

Najtańszy to chyba na proserwer.pl. Big Grin

Btw. czemu akurat C#? Big Grin


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - dobrydiler - 05-05-2016 21:37

(05-05-2016 21:30)Dziq napisał(a):  Najtańszy to chyba na proserwer.pl. Big Grin

Btw. czemu akurat C#? Big Grin
Dzięki zastanowię się nad proserwer.pl

C# dlatego że :
- jest pod Windowsa
- Można pisać strony www (choć tu wole PHP )
- Można pisać na androida
- Można pisać na ios
- IOT Windowsa
- jest bardziej zaawansowany od C++
- Wsparcie M$
- Niezłe $ programisty (Choć to w większości dobrych !!! programistów każdego języka )


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - Dziq - 05-05-2016 21:42

Mam hosting na proserwer i jak do tej pory jest w porządku ale 0 ruchu to nie wiem jak się zachowa przy większej ilości ludzi.
Nie wiedziałem że C# można pisać na androida, wiedziałem że na WP ale że android. Big Grin
Ale nie zgodzę się że jest bardziej zaawansowany od C++. Generalnie C# pozwala zaoszczędzisz więcej linijek niż C++ ale to nie znaczy że jest lepszy bo w C++ w pewnym sensie to działa na korzyść programisty. A wszystkie funkcje, metody i klasy nie wiele się po prawdzie różnią w tych językach, chociaż bardziej się znam na C++. I w moim sercu tylko C++. <3 Big Grin
Co prawda to prawda, jak ktoś potrafi programować to w każdym języku zarobi. Wink No chociaż nie wiem jak z Assemblerem, na ten język już chyba popytu nie ma. Big Grin

No nic, powodzenia życzę w zarobkach! I się nie poddawaj! Wink


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - dobrydiler - 05-05-2016 21:46

(05-05-2016 21:42)Dziq napisał(a):  Mam hosting na proserwer i jak do tej pory jest w porządku ale 0 ruchu to nie wiem jak się zachowa przy większej ilości ludzi.
Nie wiedziałem że C# można pisać na androida, wiedziałem że na WP ale że android. Big Grin
Ale nie zgodzę się że jest bardziej zaawansowany od C++. Generalnie C# pozwala zaoszczędzisz więcej linijek niż C++ ale to nie znaczy że jest lepszy bo w C++ w pewnym sensie to działa na korzyść programisty. A wszystkie funkcje, metody i klasy nie wiele się po prawdzie różnią w tych językach, chociaż bardziej się znam na C++. I w moim sercu tylko C++. <3 Big Grin
Co prawda to prawda, jak ktoś potrafi programować to w każdym języku zarobi. Wink No chociaż nie wiem jak z Assemblerem, na ten język już chyba popytu nie ma. Big Grin

No nic, powodzenia życzę w zarobkach! I się nie poddawaj! Wink
Dzięki !
Opcja pisania na androida jest stosunkowo nowa. Poczytaj o Xamarin M$ kupił go ok miesiąc temu .
C++ jest już troszkę stary ale nadal można w nim pisać Smile
A co do Assemblera to w NASA szukają programistów .


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - Dziq - 05-05-2016 22:01

C++ nie jest taki stary jeśli patrzymy na najnowsze aktualizacje samego języka, czyli oczywiście C++14. Big Grin Tam w sumie się nie ma spierać który język jest lepszy bo w obu możesz napisać takie same aplikacje. Wink Assembler jest chyba stosunkowo prostym językiem, po prawdzie nigdy się go nie uczyłem ale ponoć jest prosty w samej ilości instrukcji które ma dostępne. No nic, jutro napiszę do NASA ile oferują. Jak mniej niż 10k$ to jadę na subach. ;D

Czekaj, skoro nawiązujesz do pisania aplikacji na androida to rozumiem że masz jakiś plan zarobkowy do napisania na andka lub ogólnie systemy mobilne?


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - dobrydiler - 05-05-2016 22:32

Ja od subów staram się uciekać Smile choć za te 10k$ znajdę miejsce w kalendarzu Smile

Narazie nie mam planu na aplikacje narazie uczę się UWP choć mój laptop już nie daje rady na Visual Studio i emulator Windows Phone.


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - olekn1 - 05-05-2016 22:45

Powodzenia! Wink


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - Dziq - 06-05-2016 08:08

Polecam tego laptopa: tutaj
W szkole u nas jest i normalnie nawet w gry grają. ;D A od subów czemu uciekasz? Sumienie gryzie? xd


RE: Niedziennik Dobrego Dilera - dobrydiler - 06-05-2016 09:24

5k zł ile ja na to będę zbierał ? Ja prawdopodobnie kupie poleasingowy o podobnych parametrach za ok 1500 zł a co do sububów nie mam na nie pomysłu ... O co chodziło ze szkołą ?