Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przygotowanie samochodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przygotowanie samochodu (/Temat-Przygotowanie-samochodu-132868)

Strony: 1 2


RE: Przygotowanie samochodu - rokwarm - 09-05-2016 10:11

Zależy mi, żeby w rzeczywistości poprawić wygląd, a nie tylko na zdjęciach SmileHeart


RE: Przygotowanie samochodu - Artinesse - 09-05-2016 11:39

A może poszukaj myjni parowej w swojej okolicy? Takie myjnie zazwyczaj też są "mobilne" i dojeżdżają do klienta. Nie jest to duży wydatek a ludzie którzy tam pracują wiedzą co i jak wyczyścić i rezultat jest świetny. Mogli by ładnie odnowić samochód.


RE: Przygotowanie samochodu - Prizmo* - 09-05-2016 11:44

Odświeżenie tapicerki + jakaś pasta i dziękuje. Broń boże mycie podwozia,silnika itp.
Osobiście jak kupuje auta,jak widzę że za bardzo świeci,wiem że coś musi być nie halo i po prostu jest to "zamiecione" pod spód,a kwiatki niebawem wyjdą.
No i podstawa to szczerość z kupującym,wole wiedzieć co mnie może czekać,a niżeli jechać,i po 200 km rozrząd padł i po silniku.


RE: Przygotowanie samochodu - Szaman1644 - 09-05-2016 16:41

Jutro postaram się umyć samochód i zrobić zdjęcia tych części samochodu, które według mnie wymagają lekkiej poprawy.


RE: Przygotowanie samochodu - mlody16918 - 09-05-2016 16:47

Oddaj to auto do kogoś kto się na tym zna i ma odpowiedni sprzęt oraz chemie. Takimi sprayami z Tesco to możesz sobie na 2 dni poprawić wygląd. Jeśli jest to 7 letni auto myślę, że warto dać komuś te 5 stówek aby je dobrze wyczyścił i przygotował do sprzedaży.


RE: Przygotowanie samochodu - bananmma - 15-05-2016 16:31

I jak Szaman, co zrobiłeś ostatecznie?


RE: Przygotowanie samochodu - marcel_kk - 15-05-2016 16:52

Nie sprzedajesz auta za 60-80 tys to nie ma co inwestować kilka stów których nie odzyskasz.
Mycie, potem woskowanie, polecam Turtle 19,99 zł w Kauflandzie, wystarcza na co najmniej 4-5 aut,
a więc zostanie Ci na jeszcze na woskowanie nowego.
W środku porządne odkurzanie, umycie płynem do naczyń wszelkich zalazłych brudów,
na koniec spryskanie kokpitu i elementów tapicerki z tworzywa Plakiem.
Kupujący jak przyjeżdża oglądać autko z żoną to nie raz się spotkałem że pod spodem może być kałuża oleju
ale pierwsze wrażenie jak otwarła drzwi było najważniejsze: czystość, zapach cytrynowy, morski itp. ( zapach papierosów skutecznie odstrasza)
i facet stękał, wił się jak piskorz, próbował ucieczki, ale to ona trzymała portfel...
[Obrazek: okaq91.jpg]


RE: Przygotowanie samochodu - Szaman1644 - 24-05-2016 11:50

Miałem już wcześniej dodać zdjęcia, ale w ostatnim czasie byłem dość zajęty. Teraz wrzucam zdjęcia poglądowe:
[Obrazek: d61054abd0f6b1d0med.jpg]

[Obrazek: 82d311e5a475317egen.jpg]

[Obrazek: c10902793d23987fgen.jpg]

Wszystkie zdjęcia się niestety obróciły, ale widać na nich odpryski. Jak umyje się dokładnie samochód to właśnie cały przedni zderzak jest usiany takimi odpryskami. Czy jest jakiś inny sposób oprócz malowania tego elementu?


RE: Przygotowanie samochodu - KXT - 24-05-2016 13:22

o samochod dba sie caly czas a nie na sprzedaz Smile


RE: Przygotowanie samochodu - Szaman1644 - 28-05-2016 12:45

(24-05-2016 13:22)KXT napisał(a):  o samochod dba sie caly czas a nie na sprzedaz Smile

Dbam o niego cały czas, bo to nie jest jakiś tani samochod, ale wiadomo że na wszystko nie ma czasu. A od odpyskow nie ma się jak zabezpieczyć.