Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? (/Temat-Jak-zaczac-przygode-z-e-bookami-132854)

Strony: 1 2


[?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Bordo - 05-05-2016 12:02

siema,
mam pytanie, jak w temacie.
Chciałbym napisać e-book w postaci poradnika.
Jego tematem będzie moje hobby, dlatego mam zamiar zrobić z tego coś ciekawego.
Istnieją jakieś serwisy, które ułatwiają pracę w pisaniu e-booków? Serwisy, gdzie takowe mogę sprzedać? Pomijam portale aukcyjne, ale mówię o jakichś księgarniach online. Czy, aby go napisać potrzebuję nabyć jakieś uprawnienia, prawa bądź inne tego typu rzeczy? Muszę posiadać jakiś wkład własny, aby się za to zabrać? (nie mówię tu, o promocji ebooka)
Wypowiedzcie się proszę, jeśli macie jakieś pojęcie na ten temat.

pozdrawiam Wink


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - fejQ - 05-05-2016 12:05

zawsze mozesz promować się na forach tematycznych i sprzedawać swoje dziełoSmile a sprzedawać je jako ebook przyjmując płatność np poprzez premium sms w programach download z real content


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Deoes - 05-05-2016 12:08

Ciekawe rozwiązanie,najprostszą formą będzie zablokowanie pliku - by go odblokować ktoś musi wysłać SMS (PremiumSMS),możesz stworzyć równiez landing page i go promować lub w ostateczności napisać do jakiejś strony ale zapewne brała by jakiś %.Moim zdaniem najlepsza opcja będzie z LP,ale co do warunków(czy musisz mieć DG itp) to nie mam pojęcia,doczytaj w necie.


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Wojo-MyLead - 05-05-2016 13:17

Promowanie swojego E-booka, idealnie sprawdzi się w przypadku serwisów PremiumSMS. Najlepiej stworzyć landing page (dostępny w naszym serwisie) lub Blog, w którym krótko opiszesz swój e book, skutecznie zachęcisz do pobrania. Możesz też udostępnić np. 10% a reszte zablokować content-lockerem.

Jak byś był zainteresowany współpracą, zapraszam do kontaktu.


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Dzonyy - 05-05-2016 13:20

Możesz również skorzystać z serwisu http://www.interkursy.pl z tym, że biorą prowizję od sprzedanych poradników, e-booków.


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Bordo - 05-05-2016 13:49

szanuję swój target, bo dzielę z nim hobby, więc nie chcę ich naciągać na suby/premium mimo tego, że byłby to real-content smutny


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Captain - 05-05-2016 14:00

Podepnę się pod pytanie - A jak jest z prawami autorskimi? Co jeżeli ktoś pobierze sobie ebooka, a potem będzie wszem i wobec udawał, że to jego dzieło i on to napisał? Da się w takiej sytuacji jakoś dowieść swoich racji? Zakładając, że nigdzie nie rejestrowało się żadnych specjalnych praw autorskich etc.


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - twardy - 05-05-2016 14:03

Nie zrozum mnie zle, ale skad wiesz...
1) ze umiesz w ogole pisac takie cos?
2) ze ktos to w ogole kupi?


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - Bordo - 05-05-2016 14:10

jak nie spróbuję, to się nie dowiem Idea


RE: [?] Jak zacząć przygodę z e-bookami? - fejQ - 05-05-2016 14:11

@twardy jak nie sprawdzi to się nie przekona Wink