Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Premium Sms vs PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Premium Sms vs PPA (/Temat-Premium-Sms-vs-PPA-132840)



Premium Sms vs PPA - dawid327 - 05-05-2016 00:20

Wytłumaczy mi ktoś jakie są plusy tego że na swojej stronie zamiast linków z np HotCash dam linki z np Astro ? Chodzi mi tutaj głównie o porównanie Premium sms vs PPA ? Czym to się różni ? Jakie plusy mam z tego że działam w PPA ? W HC mam praktycznie wypłaty instant , a ppa zazwyczaj jakies net7 lub net15 .


RE: Premium Sms vs PPA - Klin - 05-05-2016 05:22

Zadaj sobie pytanie co promujesz. Jeśli coś niezbyt legal to wybierz na pewno firmę zagraniczna ppa (np cpagrip). Jak historia pokazała nie s** się na własnym podwórku

Z premium sms jaka masz stawkę? 10 zł? W ppa za kraje tzw 1 świata dostaniesz od ~9-20$ lead


Znasz już odpowiedź? Wink


RE: Premium Sms vs PPA - twardy - 05-05-2016 10:29

Zalezy od kraju. Na Polske w ppa i tak bedziesz mial suby... tylko stawka moze sie roznic.


RE: Premium Sms vs PPA - Inquisitor - 05-05-2016 10:45

Premium SMS - na nasz rynek. Niektóre sieci prem/sub SMS także mają PPA dla zagranicznych użytkowników, więc ruchu nie tracisz.
PPA - jeżeli masz ruch głównie zagraniczny. Jak napisał @twardy, też na polski ruch będą Premium, tylko stawka dla Ciebie niższa.