Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku (/Temat-Istnieje-sposob-zeby-zarabiac-na-facebooku-132821)

Strony: 1 2


Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - niemrawy59 - 04-05-2016 17:38

Większość swojego wolnego czasu przed komputerem spędzam na portalu społecznościowym facebook, tak sobie pomyślałem że skoro siedzę praktycznie cały dniami od wolnego od pracy na portalu społecznościowym facebook szkoda by było nie skorzystać z okazji żeby zarabiać, czy istnieję taki sposób ?


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - mahuzz - 04-05-2016 17:40

SUB SMS. Zapraszamy do działu Wink


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - niemrawy59 - 04-05-2016 17:59

Ale co mi da sub sms możesz mnie pokierować mniej więcej co i jak ?


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - mahuzz - 04-05-2016 18:03

Kod:
http://zarabiam.com/Temat-E-Whoring-na-gg-poradnik-dla-poczatkujacych-120953

to samo tylko fb. jeśli potrzebowałbyś pomocy indywidualnej to pisz priv, za refa mogę pomóc Wink


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - twardy - 04-05-2016 18:04

(04-05-2016 17:59)niemrawy59 napisał(a):  Ale co mi da sub sms możesz mnie pokierować mniej więcej co i jak ?

Daj numer konta, wyslemy ci po prosti pieniadze, oczywiscie w walucie united kingdom!


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - mahuzz - 04-05-2016 18:13

(04-05-2016 18:04)twardy napisał(a):  
(04-05-2016 17:59)niemrawy59 napisał(a):  Ale co mi da sub sms możesz mnie pokierować mniej więcej co i jak ?

Daj numer konta, wyslemy ci po prosti pieniadze, oczywiscie w walucie united kingdom!

another day done bekabekabeka


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - Pakula - 04-05-2016 22:20

(04-05-2016 17:38)niemrawy59 napisał(a):  Większość swojego wolnego czasu przed komputerem spędzam na portalu społecznościowym facebook, tak sobie pomyślałem że skoro siedzę praktycznie cały dniami od wolnego od pracy na portalu społecznościowym facebook szkoda by było nie skorzystać z okazji żeby zarabiać, czy istnieję taki sposób ?

Nie ma takiego czegoś jak zarabianie na fejsie tylko można zarabiać poprzez fejsa Smile Fejs Ci nie zapłaci za nic Tongue No chyba że o czymś nie wiem.
Nie zarobisz nic na fejsie jeśli nie masz zaplecza czyli swoich stron itd., a jeśli już to są to małe kwoty. Denerwują mnie trochę wypowiedzi typu:
Że można zarabiać na subach
Niestety teraz jest ciężko, ponieważ dużo osób już wie, że konkursy typu wygrasz iPada to ściama. Tym bardziej że fejs blokuje takie linki. I tak się dziwie, że firmy typu suby nie mają problemu z prawem, bo to przecież ich linki są udostępniane no ale to już inna bajka.

Używałem fejsa do promowania serwisów żeby zarabiać dzięki niemu, lecz i tak nie byłem z tego zadowolony. Większość pisze, że fejs to doskonała strona do reklamy owszem tak, ale trzeba to robić z głową.
Osobiście uważam fejsa jako stronę do spamowania, pierd***nia o głupotach, ale nie do zarabiania dlatego go nie używam, są lepsze rodzaje promocji do zarabiania niż fejs. Jak nie masz dobrego pomysłu to dzieki fejsowi nie zarobisz Smile


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - toomysai - 04-05-2016 22:49

Dzięki fejsowi można było fajnie zarobić kiedyś. Niestety teraz nic nie zdziałasz. Oczywiście trafią Ci się od czasu do czasu jakieś gimbusy, które na to poleca, ale to też mało prawdopodobne. Na Facebooku jedyną opcją zarobku chyba jest skracanie linków. Wystarczy, że będziesz miał Ero FanPage i tam możesz dodawać te skrócone linki coś typu: Tutaj więcej gołych zdjęć '' skr. link ''
Wiem, że niektóre osoby na tym sporo zarabiają Smile Ale oczywiście najpierw musiałbyś rozkręcić swojego FanPage, aby miał najlepiej polskie lajki i duży zasięg. A wtedy tylko skracać jak dobrze pójdzie Smile


RE: Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - Pakula - 04-05-2016 22:56

Tak tylko jedynym minusem w skracaniu jest to, żeby zaliczyło wejście trzeba kliknąć w SKIP ADS. Czyli osoba która wejdzie na taką stronę, a nie jest kumata to przeważnie ją zamyka bo widzi reklamę Tongue Też się w to bawiłem ale więcej miałem odwiedzin na stronie niż $ Smile


Istnieje sposób żeby zarabiać na facebooku - Mikey - 04-05-2016 23:52

Co Wy możecie wiedzieć... Fejsbuk to żyła złota,


Wiec poradnik dostępny tutaj za darmo: