Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 (/Temat-List-do-Katy-odnosnie-wrzesniowego-Ultimate-Wallpaper-Redemption-09-09-10-13282)



List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Admin - 10-09-2010 10:00

Jak wiadomo wczorajszy restock okazal sie jedna wielka klapa, bardzo mało osób cokolwek wygrało. Byl to restock płatny, więc złość niektórych osób jest podwójna - część z Was prosiła by napisać wzór listu do katy odnośnie zwrotu pieniążków za restock - być może coś to da - i albo odzyskamy pieniążki wyłożone na restock albo dodatkowe rozdanie nagród.


Hello,
I am very disappointed.
Neither I nor any of my friends could not order anything on lockerz.
Everything was caused by the fault of your servers, he was overloaded via Redemptions.
I had granted access, but everyone had lags (white screen about 5-8 min).
I paid for access and i didn't got it I want my cash back.



Witam,
Jestem bardzo rozczarowany.
Ani ja ani żaden z moich znajomych nie mogł nic zamowić na lockerz.
Wszystko było spowodowane z winy Waszych serwerów, były przeciążone podczas Restocku.
Miałem dostęp, ale wszyscy mieli lagi (biały ekran około 5-8 min).
Zapłaciłem za dostęp i go nie dostałem, chcę moje pieniądze spowrotem.

[email protected]
Może komuś się przyda.


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - BartuS - 10-09-2010 12:15

Wątpie na zwrot kaski, ani na powtórzenie, bo to jest dodatek do X2, X3, X4 ptz, a z tego korzystacie ;]


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Leopard - 10-09-2010 12:43

Też do niej napisałem, ale własnymi słowami, jednak nie liczę na jakikolwiek gest z ich strony :/.


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Killer - 10-09-2010 13:11

tu nawet nie chodzi o kase tylko o dodatkowy restock. Wyslalem rowniez.


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Mateusz5511 - 10-09-2010 13:37

skasowane


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - MotorniczyTramwaju - 10-09-2010 13:37

Ode mnie też poleciała fala spamu na 2 tematy, restock i ban na IP :/ Myślę, że dzisiejszy dzień da nam odpowiedź. Jeśli nie będzie newsów po tym jak wyłączą restock to nic z tego.


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Yanke$ - 10-09-2010 13:47

Po pierwsze: pierwsza zasada tapetki. Nie ma żadnych zwrotów ani refundacji.
Miałem błąd na 2# shopowym i Kathy również nic z tym nie zrobiła. Big Grin Więc na wiele nie liczcie.


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Tech - 10-09-2010 14:14

Ja też napisałem wczoraj po restocku, żeby zrobili jakąś drugą falę czy coś. Czy Lockerz posłucha to zobaczymy...

Swoją drogą bardzo ciekawi mnie gdzie podziały się wszystkie paypale (nie licząc tych 25$) i reszta nagród. Przecież wystarczy zobaczyć ile osób wygrało i widać, że coś tu się nie zgadza.. ;/


RE: List do Katy odnośnie wrześniowego Ultimate Wallpaper Redemption 09.09.10 - Wojtas100 - 13-09-2010 14:18

Ciekawe jaka będzie ich reakcja czy przejdzie im to mimo uszu czy zainteresuje.
Dajcie odpowiedź jak dostaniecie.