Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! (/Temat-HelloZakupy-zadbaj-o-swoj-czas-wygode-i-finanse-132818)

Strony: 1 2 3


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Elrond - 13-05-2016 15:23

Przepraszam, ale może się nie wyraziłem wystarczająco precyzyjnie. Nie napisałem we wcześniejszej odpowiedzi, "że nie ma punktów", ale napisałem, że w Hellozakupy uczestnicy programu partnerskiego i/lub klienci sklepu nie zbierają żadnych punktów. I wypłaty pieniędzy nie są w żaden sposób związane z uzbieraniem jakichkolwiek punktów. Tu się po prostu nie zbiera punktów.


Punkty owszem są widoczne pod produktami w sklepie, ale my oczywiście kupujemy za złotówki - ceny są podane przy każdym produkcie i wypłacamy złotówki. System oblicza na podstawie pktów m.in. obrót grupy lub osoby i na podstawie tego naliczane są prowizje. Dla systemu 1pkt=1zł. Podkreślę, jeszcze raz partnerzy biznesowi i klienci nie muszą w ogóle na te punkty patrzeć, choć mogą. Natomiast dla jasności nie ma tu żadnych progów zakupowych, ani ograniczeń co do ilości zebrania/wydania/posiadania jakiejś ilości punktów.

Wszystko oparte jest o pieniądze(to też swego rodzaju punkty), jak w każdym sklepie, dlatego uczestnicy programu partnerskiego zbierają i zarabiają pieniądze.

Czy teraz moja odpowiedź jest bardziej zrozumiała?


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Elrond - 16-05-2016 12:36

Kilka aktualności.

Została dodana nowa nowe forma płatności - DotPay i nowe formy wysyłki.
Dla osób promujących i rekomendujących nasz portal zostały stworzone nowe linki referencyjne - pozwalają kierować osoby zainteresowane już nie tylko na stronę główną naszej platformy partnerskiej, ale również bezpośrednio do sklepu lub do formularza rejestracyjnego.
W przyszłym miesiącu zostaną podjęte prace nad zmianą szablonu sklepu - to podniesie funkcjonalność i walor wizualny.


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Elrond - 18-05-2016 18:19

To już jutro, tego wydarzenia nie można przegapić!
https://www.facebook.com/events/258337201187923/


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Elrond - 23-05-2016 17:22

Najnowsza promocja, zachęcam do sprawdzenia - OFERTA SPECJALNA


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Gitka - 01-06-2016 23:50

Wydaje mi się, że obok okazji stworzonej przez Hello Zakupy nie można przejść obojętnie. Dlatego zastanawia mnie czasem tok myślenia ludzi. Zakupy robisz przecież kilka razy w miesiącu. Skoro więc możesz je zrobić w sklepie, który ci za to płaci, a w którym ceny są identyczne lub zbliżone do sieciówek i nie ponosisz przy tym żadnych kosztów z swojej strony - to jak z tego nie skorzystać? Logiczne jest, że jakąś pracę musisz w tym systemie wykonać, bo nic nie jest za darmo. Pracą tą jest polecenie sklepu, czyli przyprowadzenie klienta. No ale przecież to też prawie codziennie robisz polecając jakiś sklep z którego jesteś zadowolony. Skoro masz więc do wyboru Rossmanna (lub inne sieciówki) gdzie tylko kupujesz i nic więcej, albo Hello Zakupy gdzie kupujesz ale i zarobisz - to co wybierzesz?
Co masz do stracenia? Czym ryzykujesz?


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - maciol - 02-06-2016 16:17

Na tym wydarzeniu nie powinno Was zabraknąć!
Podzielimy się wiedzą, jak zadbać o swój czas, wygodę i finanse porzez innowacyjne podejście do zwykłych, codziennych czynności, choćby robienia zakupów.

Dziś godzina 20:00

Zapraszamy do zapoznania się możliwościami


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - Elrond - 18-06-2016 11:50

Tu znajdziecie naszą aktualną ofertę specjalną
https://www.facebook.com/HelloZakupy/posts/544732955737924


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - mikuss - 18-06-2016 12:08

Nie ufam za bardzo takim firmom "krzak" a na stronie brak informacji bo w FAQ lanie wody ale na rzeczy zupełnie nie istotne, na konkretne informacji nabrana woda w usta, cicho sza więc może liderzy udzielą odpowiedzi :
czy za zakupy można zapłacić przy odbiorze ????


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - maciol - 19-06-2016 21:16

(18-06-2016 12:08)mikuss napisał(a):  Nie ufam za bardzo takim firmom "krzak" a na stronie brak informacji bo w FAQ lanie wody ale na rzeczy zupełnie nie istotne, na konkretne informacji nabrana woda w usta, cicho sza więc może liderzy udzielą odpowiedzi :
czy za zakupy można zapłacić przy odbiorze ????

Za zakupy nie można płacić przy odbiorze. Przesyłka jest dostarczana bardzo szybko od momentu złożenia zamówienia.


RE: HelloZakupy - zadbaj o swój czas, wygodę i finanse! - mikuss - 20-06-2016 07:59

(19-06-2016 21:16)maciol napisał(a):  
(18-06-2016 12:08)mikuss napisał(a):  Nie ufam za bardzo takim firmom "krzak" a na stronie brak informacji bo w FAQ lanie wody ale na rzeczy zupełnie nie istotne, na konkretne informacji nabrana woda w usta, cicho sza więc może liderzy udzielą odpowiedzi :
czy za zakupy można zapłacić przy odbiorze ????

Za zakupy nie można płacić przy odbiorze. Przesyłka jest dostarczana bardzo szybko od momentu złożenia zamówienia.

Nie interesuje mnie czas w jaki coś od nich przychodzi.
Dla mnie najważniejsza jest forma zapłaty a nie ma przy odbiorze więc ja pozostaję przy TESCO i innych sklepach internetowych gdzie zamówię, otrzymam towar, sprawdzę i wtedy zapłacę kurierowi/listonoszowi. Żadnej firmie "krzak" jak tutaj nie uiszczę zapłaty przed otrzymaniem towaru