Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow (/Temat-HASHOCEAN-Kopalnia-bitcoinow-132813)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - MalyJohn - 07-05-2016 21:51

A jak ktoś chce się z tego programu wycofać, może "zamienić" swoją moc którą posiada na kartę graficzną. Oczywiście musi posiadać odpowiednią ilość KH/s.
Można w ten sposób również tylko częściowo się wycofać, jeżeli posiadamy odpowiednią ilość KH/s. Po prostu część nam odejmą od konta (równowartość karty) a pozostała część będzie nadal kopać. Czas dostawy karty graficznej to około 3 tygodnie.


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - TripleDouble - 09-05-2016 09:06

Ile zarobimy w miesiac na darmowej mocy?


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - nitek44 - 09-05-2016 09:11

Przy obecnym kursie ok 1,5$.


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - zet - 09-05-2016 09:35

To zalezy ile mamy kupionej mocy.
Sredni miesieczny zwrot to 30-40 %.
Jest sporo kopaln, ale HO wydaje sie najpewniejsza
i dopoki beda bitcoiny do kopania (a beda) powinnismy spokojnie zarabiac.


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - MalyJohn - 14-05-2016 13:43

Ja dostaję na portfel wypłatę co 2 dni.


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - full2000 - 17-05-2016 13:42

Ja dołączyłem do tej kopalni jakiś czas temu i nie żałuję. Fajnie śmiga Smile


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - Wspierak - 21-05-2016 19:01

Jak myślicie czy długo jeszcze pociągnie ta kopalnia ? Wpłaciłem na dniach koło 200$ ale zastanawiam sie cały czas nad grubsza inwestycja tzn koło 3BTC - cały mój majątek Big Grin
Tylko ciekawi mnie to czy chociaż pochodzą jeszcze te 3msc żeby sie zwróciło w razie W
potem to juz czysty zysk

Doradźcie Tongue ryzykować taka sumka czy lepiej nie ?


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - banipunz - 21-05-2016 19:22

(21-05-2016 19:01)Wspierak napisał(a):  Jak myślicie czy długo jeszcze pociągnie ta kopalnia ? Wpłaciłem na dniach koło 200$ ale zastanawiam sie cały czas nad grubsza inwestycja tzn koło 3BTC - cały mój majątek Big Grin
Tylko ciekawi mnie to czy chociaż pochodzą jeszcze te 3msc żeby sie zwróciło w razie W
potem to juz czysty zysk

Doradźcie Tongue ryzykować taka sumka czy lepiej nie ?

Moim zdaniem jeszcze warto, ho jest jedna z bardziej stabilnych kopalni (hyipow) choc jak wiadomo z tym nigdy nic nie wiadomo. Jednak na pewno nie zniknie z dnia na dzien, przed ewentualnym zniknieciem na pewno beda jakies znaki Wink Btw. szkoda ze nie odezwałeś się do mnie, oferuje refback w tym programie :/


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - Obywatel - 21-05-2016 19:38

Wszedłem, 300 KH/s zakupione.


RE: HASHOCEAN Kopalnia bitcoinow - DorszGaming - 21-05-2016 20:49

Ja dałem minimalne 20 KH/s, więcej narazie nie mam zamiaru, wszystko na wypłaty idzie Big Grin Nie mam pewności ile to jeszcze pociągnie.