Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal (/Temat-Pisanie-komentarzy-tematyka-filmy-seriale-wyplaty-na-paypal-132773)

Strony: 1 2


Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Takimyk - 03-05-2016 17:53

Cześć,

szukam osób chętnych do pisania komentarzy na tej stronie (pousuwajcie spacje) cda - online .pl

Warunki:
- znajomość poprawnej ortografii, używanie synonimów, rozwinięcie dyskusji
- brak rutyny,- nie chce komentarzy które niczym w zasadzie się od siebie nie różnią lub typu,- "super film ...."
- minimum 100 znaków ze spacjami na komentarz
- limit dzienny kom. na konto / IP to 50 komentarzy (na chwilę obecną, później będzie więcej)
- konto musisz zarejestrować przy pomocy Disqus - możesz też się zalogować z google, fb, twittera

Stawka za 50 komentarzy - 10zł (20gr. /kom.) - minimalna wypłata to 10zł na Paypal

Wypłacam za pełne 50 kom.,- chcesz wypłatę, dodaj w terminie 50, 100, 150 kom. - wtedy wysyłam pieniądze na twój Paypal. Nie ma wymaganej liczby kom., nie wysyłam. Nie będę robił wypłat, po 1,20 zł ... Poza tym będę miał problem ze zliczaniem tego, a tak wszystko jest jasne i można to szybko sobie "ogarnąć".

Wypłaty realizuję automatycznie w poniedziałki, środy i piątki (wieczorem), realizuję je w następujący sposób:
- w panelu Disqus zliczam ile postów przybyło od ostatniego podliczenia,- czyli przy wypłacie w piątek, zliczam ile dodałeś postów od środy do piątku (włącznie z tym dniem), sprawdzam do kogo z forum należy konto i wysyłam daną kwotę na paypal podany tutaj na PW.

Przykładowe komentarze:
- https:// cda -online. pl/ deadpool/
- https:// cda -online. pl/ przyczajony-tygrys-ukryty-smok-miecz-przeznaczenia/

Jeżeli jesteś zainteresowany, utwórz konto na stronie, napisz w tym temacie że jesteś zainteresowany, podaj w temacie nazwę swojego konta wraz z email na który konto jest zarejestrowane, wyślij mi PW z nazwą swojego konta i adresem paypal.

Zapraszam do współpracy Smile


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - przemoprzemek4 - 04-05-2016 11:52

Możesz mi zostawić wiadomość na PW.


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Takimyk - 04-05-2016 21:38

@przemoprzemek4 załóż konto na stronie, podaj mi tutaj nazwę użytkownika tego konta i swój paypal na PW. Po napisaniu 50 postów, wysyłam Ci pieniądze. Wysyłam w poniedziałki, środy i piątki. Wszystko wpisuje w arkusz Excela (online) do którego masz wgląd razem z innymi osobami zaangażowanymi w tą pracę Smile

Zapraszam do współpracy, jutro wieczorem realizuję wypłaty. Napisz minimalną ilość postów a wyślę Ci pieniądze na Paypal, jeśli nie osiągniesz minimum, wypłata w następny terminie czyli w pon.

Dla najlepiej komentujących bonusy Smile


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Goldes - 05-05-2016 19:43

Współpracujemy od wczoraj, wszystko miło i przyjemnie, dobry kontakt. Wypłatę otrzymalem na czas, zgodnie z tym jak napisane w temacie. Ogólnie polecam Wink


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - przemoprzemek4 - 06-05-2016 11:12

Również mam przyjemność współpracować od wczoraj. Wszystko na czas, wygodnie i przede wszystkim bez ściemy. Polecam każdemu kto lubi po prostu pisać i chce zarobić przy tym kasę. Wink


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - huehuehue98 - 06-05-2016 11:34

Poszło PW. Smile


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Takimyk - 06-05-2016 14:01

Dziękuje Wam, na chwilę obecną nie jestem w stanie przyjąć większej ilości zgłoszeń, współpracuje tutaj z czterema użytkownikami, zobaczymy jak to będzie wyglądać, ewentualnie później znowu poproszę o dołączenie do ekipy nowe osoby. Tymczasem proszę się już nie zgłaszać na PW. Osoby które ze mną współpracują, proszę o dalsze komentowanie. Dziękuje.


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Takimyk - 06-05-2016 19:31

Podliczone, zapłacone, wpisane w arkusz. Następna płatność w pon. Smile Dziękuje Wam, świetna roboty, oby tak dalej Big Grin


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - Takimyk - 09-05-2016 19:01

Proszę się wstrzymać z komentowaniem, do odwołania, wprowadzamy pewne zmiany w sposobie funkcjonowania portalu.

Pieniądze wysłane na PP. Dziękuje !


RE: Pisanie komentarzy - tematyka - filmy, seriale - wypłaty na paypal - malena - 24-05-2016 18:50

Chętnie, ale na konto bankowe, nie Paypal (nie posiadam, nie chcę zakładać).