Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! (/Temat-Mega-Szal-Aplikacje-Za-Darmo-132761)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Mega Szał! Aplikacje Za Darmo! - Alerin - 03-05-2016 15:01

PROMOCJA
2 aplikacje za darmo, tylko dla tych co mają minimum pół roku stażu na forum oraz 500 postów. Zasada, kto pierwszy napiszę komentarz "Biorę app" ją dostaje, warunek jest taki że podczas udanej transakcji edytujesz komentarz.
8 aplikacji po 80zł dla tych co mają minimum 250 postów.
reszta aplikacji po 100zł.

Aplikacja facebook

Prawa które mogę zaoferować na już:
  • publish_action
  • publish_pages
  • manage_pages
  • user_manage_groups
Potrzebujesz więcej praw? Napisz do mnie, mogę zrobić każde prawo jakie jest dostępne.
Obecne wersje aplikacji v2.2, v2.6


Dodatki do aplikacji:
  • 0zł - Gwranacja wytrzymałości aplikacji, jeżeli padnie Ci wcześniej niż 3 dni od zakupu to dostajesz jedną całkowicie za darmo
  • 10zł 0zł - Pakiet powiadomień, jeżeli aplikacja padnie dostaniesz SMS
  • 10zł - Konto
  • 10zł - Pakiet mini bezpieczeństwa, aplikacja jest wręczana wraz z kontem
  • 30zł - Pakiet pro bezpieczeństwo, konto jest tworzone bez powiązań z innymi oraz została tylko na nim stworzona jedna aplikacja. Dodatkowo gwarancja obejmuje transfer aplikacji. Jeżeli aplikacja padnie podczas transferu użytkownik dostaje nową całkowicie za darmo.


Autorski system do zbierania tokenów bekowo.pl:
  • Codziennie nowe materiały
  • 200 aktywnych HOT materiałów
  • Możliwość zbierania tokenów za pomocą kilku domen (1 domena - 1 aplikacja)
  • System monitorungu prawa akceptacji przez użytkownika (jeżeli użytkownik nie akceptuje publish_actions to zwróci mu komunikat o ponowne akceptowanie)
  • Unikalny wygląd (większa szansa na zebranie tokenu)
  • Autorski system


System znajduje się na moim serwerze, nie dostajesz plików lecz dostęp do niego.
(Czyli o nic się nie martwisz, wszystko jest u mnie.)

Sposób działania skryptu:
  1. Zakupujesz u mnie aplikację, podpinasz domenę na mój prywatny hosting.
  2. Otrzymujesz od mnie dostęp do serwisu bekowo.pl pod własną domeną np beka24.pl (moja domena)
  3. Każde wejście przez Twoją domenę zapisuje token na Twoje konto
  4. Dostajesz dostęp do panelu gdzie masz :
    • listę Twoich tokenów
    • Możliwość publikacji postów oraz ich kasowania na tablicy użytkownika
    • Lajkowania postów


Aby system poprawnie działał musisz posiadać swoją domenę. System jest za darmo dla każdego mojego klienta.


Kontakt:
  • Prywatna wiadomość na forum
  • Gadu Gadu: 59178608


Płatność:
  • Skrill
  • PSC + 7% ceny
  • Przelew bankowy, konto w mBank
  • PayPal
  • Bitcoins


Cena:
Cena 200zł 100zł aplikacji z publish_actions, dodatkowe prawa to troszkę większy lecz nie dużo koszt.
Przyjmuję za aplikację również inne rzeczy, fanpage, skiny do cs, jakieś warte rzeczy. Napisz, dogadamy się Smile
UWAGA, nie przyjmuje zwrotów. Zastanów się zanim kupisz, proszę nie kręć i nie kombinuj...


RE: Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Na 5tyk - 03-05-2016 15:03

Polecam.
Aplikacja w 5 minut Smile


RE: Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - zumer - 09-05-2016 23:32

Polecam, wszystko tak jak należy !!! Smile Warto negocjować bo ceny czasami są na prawdę bardzo atrakcyjne Smile


RE: Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - mattmaster - 14-05-2016 16:20

Wszystko ok ! Polecam Huh


RE: Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Nortez - 16-05-2016 20:47

Jeden z najlepszych uzytkowników z jakimi miałem do czynienia. Polecam z całego serca


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Alerin - 22-05-2016 23:16

Happy Hours!

10 aplikacji w cenie 100zł Smile Długo taka promocja się nie powtórzy, więc zapraszam Smile


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - PawelC - 23-05-2016 07:23

Da rade za 50 Big Grin . Bo tak smiesznych cen juz dawno nie widzialem. Niedlugo za 30 zl bedzie mozna kupic.


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Alerin - 23-05-2016 09:02

Nie da rady, zostały 4 ostatnie aplikacje. Potem cena idzie w górę. Może jeszcze wystawię 10 ale wątpię. Po prostu zrobiła mi się nadwyżka aplikacji Smile


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - jamnik - 23-05-2016 09:11

Alerin chińczyku na bazar idź z tym towarem.

Ehh.. Ostatnio się zastanawiałem gdzie cię wcięło Big Grin


RE: 100zł !!! Aplikacja facebook + autorski system do zbierania tokenów - Alerin - 23-05-2016 09:19

Jamnik, pewnie Paździochu.

Nie udzielałem się na forum ponieważ spraw rodzinnych [*]..
Po za tym obecnie nie muszę już udzielać się na forum Smile