Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. (/Temat-FAIL-na-dzisiejszym-shopowo-tapetowym-restocku-13276)

Strony: 1 2 3 4


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Magnus - 10-09-2010 10:12

Nie no takiego restocku dawno nie pamiętam zawsze dało się wbić i dopiero były lagi a nie ,że nawet wbić się nie dało ... Do tego to był restock płatny więc mam nadzieję ,że go powtórzą.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Leopard - 10-09-2010 11:41

Nie rozumiem trochę postępowania Lockerz. Mają na pewno duuużo pieniędzi, chociażby za Wallpaper'y, a ich server'y pozostawiają wiele do życzenia. Przez takie restock'i jak ten wczorajszy na pewno tracą multum użytkowników. Jedyną rzeczą, która cieszy są komentarze na facebook'u o treści, którą łatwo można sobie wyobrazić ;].


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - matid20 - 10-09-2010 13:24

czy mógłby ktoś pokazać listę nagród?? Big Grin chodzi mi o to, czy były nowe ipody ;D


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Miu - 10-09-2010 13:25

no w sumie,to robie się troche nieciekawie na tych 'ekskluzywnych restockach'.I sądzę że dopóki nie będa mieli lepszych serwerów to będzie tak samo/coraz gorzej.Dlaczego?Osoby które nie zalogowały się albo nie udało im się pomyślą:"dużo osób zrezygnowało,wykupię UW jeszcze raz i tym razem uda mi się!".Ale równie dobrze moze być odwrotnie Wink


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Lubelak - 10-09-2010 13:25

nie było
ale za to były lagi


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Yanke$ - 10-09-2010 13:45

Haha. Znowu fail. I znowu Lockerz. Chyba słowa Lockerz i fail już nigdy nie będą oddzielne Smile Od kilku tygodni 'biernie' korzystam z lockerz i po tym, kiedy wydałem 7$ na tapetę by przy zamówieniu 150 $ miałem błąd powiedziałem sobie 'dość'. Tyle w tej kwestii Big Grin


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - tomsonFCB - 10-09-2010 14:07

Byłem na 3 restockach (ten był 4) i czegoś takiego nie widziałem. Chyba logowanie wczytywało mi się z 2 min i w dodatku wyskoczyło gdzieś z boku strony WTF?!. Miałem farta i udało się zamówić PP 25$.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Jumper002 - 10-09-2010 14:32

ja dzis o 6:30 rano wstalem zeby sprawdzic jak dziala ptzplace a tu tak samo jak wczoraj dalej nie mozna wejsc niech cos z tym zrobia bo jak tak dalej pojdzie to koniec wygrywania na lockerz...


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - MareKSG - 10-09-2010 14:51

Współczucia... Powinni Wam oddać pieniądze, bo to nie był restock. To była jedna wielka lipa. Lockerz idzie w ślady TAG...


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - con1u - 10-09-2010 15:47

Poczuli, że niezłą kasę wyciągają na wallpaper'ach to mieli wyje****. Im kasy przybyło, a nam nerwicy.