Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. (/Temat-FAIL-na-dzisiejszym-shopowo-tapetowym-restocku-13276)

Strony: 1 2 3 4


FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Tech - 09-09-2010 22:26

[Obrazek: lag.jpg]

Dzisiaj, około godz 22:40 rozpoczął się drugi shopowo-tapetowy restock w tym miesiącu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że był to po prostu NAJGORSZY RESTOCK OD KILKU MIESIĘCY. Ten, kto w ogóle się zalogował mógł uważać się za szczęściarza, a dostanie do nagrody graniczyło z cudem (choć kilku użytkownikom w końcu się to udało). Gdy wreszcie PTZPlace troszkę się odmuliło i można było normalnie się zalogować to z nagród zostały już tylko nieliczne bony i kochane przez wszystkich tapetki :-) Oprócz tego niektórzy znowu mieli buga z pojawiającym się napisem "Przepraszamy, nie jesteś w tym restocku" ("Sorry you're not in this redemption").

Jak na razie nie wiemy co się stało z ptzplace i co ważniejsze - czy restock zostanie powtórzony. Jak tylko pojawi się jakieś info, to znajdziecie je właśnie tutaj na forum/blogu Smile


Jeśli ktoś coś zamówił to naprawdę wielkie Gratulacje!


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Monster - 09-09-2010 22:30

[Obrazek: zalmilockerz.png]


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Dominator - 09-09-2010 22:30

Boże, minęło 50 minut i nie moge wybrać nagrody.

Oto dział BWL

Oh no!
We've got some technical issues.
We'll be back very soon.

http://a.imageshack.us/img830/4229/lagq.png


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - xPietrek - 09-09-2010 22:36

Nie wiem jak oni to robią że tak muli... Nawet na generalnych restockach, gdzie jest więcej ludzi tak nie laguje.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - diabloo07 - 09-09-2010 22:38

[Obrazek: 137eebfc76725f55.gif]

Big Grin


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Admin - 09-09-2010 23:28

mi sie wydaje ze przczyczyna moglbyc LRC który mega odswiezal ich strone, jednak faktycznie bylo strasznie, okolo 7 min po restocku moglem dopiero zobaczyc liste nagrod.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - Satan - 10-09-2010 05:40

Ja 20 minut po restocku nie mogłem zamówić tapetki bo nie działał mi przycisk Redeem Big Grin Gz dla wszystkich którzy coś wygrali Tongue
O tak sobie zmieniłem sobie trochę piosenkę Firmy Tongue

Reprezentuję Szczecin, reprezentuję JL
Reprezentuję LFE, reprezentuję JL
Dobre chłopaki reprezentują JL
Hardcore JL, ogień JL
Lockerz, lagi, ruskie boty to jedna banda
Przeciwko k*restwu JL propaganda !!!1
JL na 100% J*bać Lockerz na 100%


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - MotorniczyTramwaju - 10-09-2010 06:21

Uuu słabiutko :/ Według mnie to już nic z tym nie zrobią, bo mają niezły tłok z wysyłką. Najbardziej szkoda tych, co wydali kaskę. Mój dostęp za free działa Tongue Tylko co z tego...


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - top-michal - 10-09-2010 07:37

Ja mam takie pytanie: Co ile odbywa się ten restock shopowo-tapetowy? Tak mniej więcej.


RE: FAIL na dzisiejszym shopowo-tapetowym restocku. - KoGi - 10-09-2010 08:09

Ja również nie mogłem wbić na restock po kilku minutach usłyszałem od kogoś że nie ma już nagród to załapałem doła.
Gdy czekałem aż się zaloguje wyskoczył mi taki napis Sorry you're not in this redemption. Klapa z tym restockiem może zostanie powtórzony Smile