Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. (/Temat-TreePay-pl-V2-Profesjonalna-i-Innowacyjna-Platforma-Programow-Partnerskich-132727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Majka - 15-10-2016 08:04

(14-10-2016 22:20)nicooo napisał(a):  
(14-10-2016 17:30)Karewer napisał(a):  @[nicooo]
Czemu po kliknięciu: "OGLĄDAJ" w nowym programie filmowym, wyskakuje od razu weryfikacja? Uważacie, że takie rozwiązanie lepiej konwertuje?

Zmiana na prośbę jednego użytkownika który generuje spory ruch,myśle że poprawi to konwersje,jeśli nie to przywrócimy do wersji przed zmianą Smile

Przyznaję się. Ja prosiłam o zmianę gdyż dodatkowe kliknięcie w player myślę, że jest nie potrzebne i obniża konwersję tak samo jak czas filmu na playerze 0.33 sekundy.
@[Karewer] Tobie chodzi o to, że weryfikacja wyskakuje od razu po kliknięciu oglądaj a nie jak było dotychczas - trzeba było szukać na playerze przycisku start czy o to, że zajawka powinna trwać więcej sekund?

Piszcie na forum swoje propozycje zmian dowolnych programów. Myślę, że to jest dobre rozwiązanie dla nas jak i dla całego treepay, gdyż wszyscy dążymy do jak najwyższych zarobków.


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Miedziany - 15-10-2016 09:10

10 zł imprezaSex


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Czaq - 15-10-2016 09:19

10!


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Karewer - 15-10-2016 09:23

(15-10-2016 08:04)Majka napisał(a):  
(14-10-2016 22:20)nicooo napisał(a):  
(14-10-2016 17:30)Karewer napisał(a):  @[nicooo]
Czemu po kliknięciu: "OGLĄDAJ" w nowym programie filmowym, wyskakuje od razu weryfikacja? Uważacie, że takie rozwiązanie lepiej konwertuje?

Zmiana na prośbę jednego użytkownika który generuje spory ruch,myśle że poprawi to konwersje,jeśli nie to przywrócimy do wersji przed zmianą Smile

Przyznaję się. Ja prosiłam o zmianę gdyż dodatkowe kliknięcie w player myślę, że jest nie potrzebne i obniża konwersję tak samo jak czas filmu na playerze 0.33 sekundy.
@[Karewer] Tobie chodzi o to, że weryfikacja wyskakuje od razu po kliknięciu oglądaj a nie jak było dotychczas - trzeba było szukać na playerze przycisku start czy o to, że zajawka powinna trwać więcej sekund?

Piszcie na forum swoje propozycje zmian dowolnych programów. Myślę, że to jest dobre rozwiązanie dla nas jak i dla całego treepay, gdyż wszyscy dążymy do jak najwyższych zarobków.

W sumie to dobrze, że poprosiłaś o zmianę, bo jakieś dodatkowe kliknięcia faktycznie mogą obniżać konwersję, też tak uważam. Powinien pojawiać się player z przyciskiem play i to wszystko. Czas filmu na pasku, to również niepotrzebna rzecz, wg. mnie.

@[Majka]
Chodziło mi o to, że po prostu po kliknięciu "OGLĄDAJ" wyskakiwała weryfikacja po sekundzie. Troszkę mi to utrudniało zadanie, ponieważ nie mam żadnego fajnego playera, to po wstawieniu obrazka robiłem po prostu screen playera i wrzucałem na stronę. Poradziłem sobie z tym na szczęście i to okienko nie przeszkadza mi w użyciu prt sc na klawiaturze. Ja po prostu zawsze puszczałem zajawkę parę sekund i dopiero wtedy wyskakiwało okienko, tak byłem nauczony. Nie uważam po prostu, że weryfikacja po sekundzie, jakoś mi przeszkadza. To dla mnie coś nowego i muszę przetestować takie rozwiązanie, co nie znaczy, że faktycznie nie zwiększy konwersji.

Dokładnie. Forum i GG jest po to, żeby podsuwać pewne sugestia i rozwiązania. Również jestem za, a nawet zachęcam do tego, bo Bartuś bardzo chętnie wprowadzał zawsze moje różne inne dziwactwa na innym programie. Smile


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Czaq - 15-10-2016 09:35

Moim zdaniem czas jest kluczowy Karawer! A chociażby dlatego żeby zwiekszyc wiarygodnosc!


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Karewer - 15-10-2016 10:23

Dokładnie. To jest kluczowy aspekt, jeśli ten program ma dobrze konwertować Smile


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Majka - 15-10-2016 10:41

To jaki czas zajawki proponujecie ile sekund? Ale bez zbędnego klikania w play na bannerze Tongue


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Karewer - 15-10-2016 10:50

Czekajcie, czekajcie Big Grin

@[Czaq]
Pisałeś o czasie zajawki czy o tym na suwaku? Bo ja pisałem o tym suwaku, że to kluczowy aspekt, który na pewno wpływa na wiarygodność Smile

Jeśli chodzi o czas zajawki, to na pewno nie potrzebne jest dodatkowe kliknięcie "Play". Tutaj na pewno jesteśmy zgodni. Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby jakiś zwykły kozacki player po wejściu w link, a weryfikacja po sekundzie mogłaby pozostać. Chyba, że byłaby możliwość ustalenia samemu po jakim czasie miałaby wyskakiwać weryfikacja, tak jak w innych serwisach Smile

No nie wiem. Burzę mózgów czas zacząć Big Grin


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - nicooo - 15-10-2016 13:03

Może tak jak uważacie wprowadzimy nowy player, i damy wam możliwość ustawienia czasu po jakim ma wyskoczyć okienko z weryfikacją?Dodatkowo wprowadzimy zmiane czasu filmu na pasku itp,co sądzicie?


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Czaq - 15-10-2016 13:47

Świetna sprawa! Będzie co testowac a może i zostać na dłużej?Smile