Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. (/Temat-TreePay-pl-V2-Profesjonalna-i-Innowacyjna-Platforma-Programow-Partnerskich-132727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Majka - 12-10-2016 10:58

(12-10-2016 10:54)surfer0700 napisał(a):  @[Majka] nieee... Po kliknięciu w oglądaj pojawia się player i dopiero jak klikam w play to zaczyna odtwarzać się wideo i po kilku sekundach wyskakuje weryfikacja.

To wiem, chciałabym aby weryfikacja wyskakiwała od razu po kliknięciu w OGLĄDAJ. Nie potrzebne jest to kliknięcie w play. Moim zdaniem Tongue


PS: Przydałoby się jeszcze połączenie programu bezpośrednio z filmweb, chodzi o to, że dajesz w programie link do filmu z filmweb i uzupełnia Ci całe dane, okładkę itp. Wersja dla leniwych.


To tylko moje sugestie Wink


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - surfer0700 - 12-10-2016 11:00

To znaczy się wiesz... ja tam na subach niewiele zarabiam, ale wydaje mi się że tak jak jest teraz wygląda bardziej hmn... "wiarygodnie". A nie że od razu jeb i dawaj smsa. Chociaż tak jak mówię, expertem nie jestem. Oznaczam @[nicooo] niech działa w temacie! Lol


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - nicooo - 12-10-2016 12:21

Majka możemy wprowadzić twoją 1 sugestie na danym linku który promujesz,jeżeli konwersja będzie lepsza to zmiana wejdzie na cały program.
Jeśli chodzi o połączenie programu bezpośrednio z filmweb to wprowadzimy to dla wszystkich


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Majka - 12-10-2016 12:25

(12-10-2016 12:21)nicooo napisał(a):  Majka możemy wprowadzić twoją 1 sugestie na danym linku który promujesz,jeżeli konwersja będzie lepsza to zmiana wejdzie na cały program.
Jeśli chodzi o połączenie programu bezpośrednio z filmweb to wprowadzimy to dla wszystkich

Ok. Powoli, jak utworzę parę linków dam znać. "Przeprowadzam" się powoli z wszystkim do Was ale to trochę mi potrwa. Sygnę już udało się zmienić Tongue


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - kusas - 12-10-2016 12:55

Ja testuje pobieranie na nowej stawce 4,92MT4 i wychodzi to pięknie ❤️❤️❤️


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Karewer - 12-10-2016 13:06

To jeszcze przydałoby się postawić od nowa stronę z filmami i coś podziałać na filmach, bo stream wypada pięknie, choć nie pracuję na Treepay od wczoraj, to ciągle jestem pod wrażeniem świetnej konwersji, wyglądu programów i kontaktu z administracją Smile


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 12-10-2016 13:27

Karewer jeśli potrzebowałbyś pomocy przy stronie itp,to zapraszamy do kontaktu!Kusas drobna zmiana w 3 wersjach naszych programów związanych z pobieraniem przyczyniła się do wzrostu konwersji!


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Karewer - 12-10-2016 14:07

Rozmawiałem kilka dni temu z nicooo na GG i właśnie oferował swoją pomoc, także cieszę się bardzo, że mogą na was liczyć. Dzięki Smile


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Czaq - 12-10-2016 14:31

Treepay, czy istnieje szansa na zwiększenie podniesienia stawki jeśli skutecznosc okaże się wysoka?


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 12-10-2016 14:36

(12-10-2016 14:31)Czaq napisał(a):  Treepay, czy istnieje szansa na zwiększenie podniesienia stawki jeśli skutecznosc okaże się wysoka?
Stawkę możemy podnieść nawet na samym początku motywująco,obecnie na MT4 mamy promocyjna stawkę 8,50 wystarczy odezwać się na czacie,pw lub gg,jesteśmy nawet skłonni ustawić stawkę taką jak posiadałeś w serwisie konkurencyjnym Smile