Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. (/Temat-TreePay-pl-V2-Profesjonalna-i-Innowacyjna-Platforma-Programow-Partnerskich-132727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - HEI$ENBERG - 03-05-2016 18:57

Podpinam się pod pytanie Dantego. Wink


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 03-05-2016 20:58

Zapisana osoba musi zostać obciążona aby lead został zaliczony. W przypadku gdy ktoś nie ma pieniędzy na koncie ale przy najbliższym bilowaniu uda się ściągnąć z takiej osoby pieniądze to wtedy lead zostanie zaliczony.
Co do odnowień to planujemy w najbliższym czasie wprowadzić taką opcje.
Pozdrawiamy


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - Zarobiony_Koles - 05-05-2016 18:41

Konkurs super, a planujecie na dniach wprowadzić jeszcze jakieś nowe programy?


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 05-05-2016 18:46

Tak , pojawi sie na dniach jeszcze sporo programów , obecnie je testujemy pod względem konwersji itp. Pamiętajcie , ze wykonujemy rowniez programy na wyłączność , wiec mozecie do nas smialo pisać i przedstawic swoj pomysł.


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - HEI$ENBERG - 07-05-2016 11:13

Zniechęcił mnie błąd na samym wejściu w treści konkursu iphone'a. Można u Was jakoś usunąć konto?


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 07-05-2016 13:44

Pokaż nam ten błąd bo zadnego nie widzimy Smile jezeli zniechęcają cie drobne błędy w tekście to naprawdę widać , że nie masz pojęcia o poprawnej konwersji Lol , program iphone 6s na ponad 1000 uu uzyskał konwersje na poziomie 7% więc zachęcamy do promocji http://www.iphone6plus.ewygrana.pl
Mamy dla was kolejną nową funkcje:
Szansa na drugiego leada
Od dziś możecie wybrać program, na który użytkownik zostanie przekierowany po prawidłowej rejestracji. Wystarczy, że podczas generowania nowego linku wybierzecie swój inny link (lub alias) na który ma nastąpić przekierowanie. Dzięki temu macie szansę na zdobycie drugiego leada.
Podsumowując z jednego wejścia możecie zdobyć aż 2 leady.


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - HEI$ENBERG - 07-05-2016 15:45

(07-05-2016 13:44)treepay.pl napisał(a):  Pokaż nam ten błąd bo zadnego nie widzimy Smile jezeli zniechęcają cie drobne błędy w tekście to naprawdę widać , że nie masz pojęcia o poprawnej konwersji Lol , program iphone 6s na ponad 1000 uu uzyskał konwersje na poziomie 7% więc zachęcamy do promocji http://www.iphone6plus.ewygrana.pl
Mamy dla was kolejną nową funkcje:
Szansa na drugiego leada
Od dziś możecie wybrać program, na który użytkownik zostanie przekierowany po prawidłowej rejestracji. Wystarczy, że podczas generowania nowego linku wybierzecie swój inny link (lub alias) na który ma nastąpić przekierowanie. Dzięki temu macie szansę na zdobycie drugiego leada.
Podsumowując z jednego wejścia możecie zdobyć aż 2 leady.

Odpowiedziałem na "pw", błąd, a raczej literówkę która może zniechęcić przyszłego subskrybenta podkreśliłem i również wysłałem. Obecnie korzystam z ofert innego dostawcy, a na takie szczegóły zwracam uwagę, na swoją konwersje nie narzekam. Jeśli mam promować jakiś program to musi być on na "tip top", nawet bez literówek które tak jak napisałem mogą zniechęcić przyszłego subskrybenta co przełoży się na jego brak. Dziękuję za odpowiedź. Wink


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - szykiryki - 08-05-2016 09:56

@[treepay.pl], przy próbie pobrania pliku wyskakuje informacja:

[Obrazek: 8hSKnli.png]

Nie ma miejsca na wpisanie kodu, mimo ze kod przychodzi smsem...


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - treepay.pl - 08-05-2016 11:02

szykiryki - odpisałem Ci w tej sprawie na pw


RE: TreePay.pl V2 - Profesjonalna i Innowacyjna Platforma Programów Partnerskich. - szykiryki - 10-05-2016 17:07

Treepay, planujecie wprowadzenie programu typu stream?